کد خبر: 824371 A

در ادامه دیدارهای رییس کمیته ملی المپیک با مسولان کمیته بین المللی المپیک صالحی امیری با جروم، مدیر بخش ارتباطات سازمانی و نظارت بر کمیته های ملی المپیک کمیته بین المللی المپیک دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک،این دیدار که با حضور دکتر سجادی و پیمان فخری برگزار شد به مباحث و مسایل فی مابین پرداخته شد.

در این جلسه رئیس کمیته ملی المپیک ضمن ارایه گزارشاتی در خصوص فعالیتهای دو ساله اخیر و طرحهای اجرا شده و در دست اجرای کمیته ملی المپیک به مباحث مختلفی همچون تبادل مالی، همکاری و هماهنگی هر چه بیشتر بین طرفین و گزارش نحوه حضور ایران در بازیهای المپیک 2020 توکیو  و حمایتهای IOC از ایران بحث و تبادل نظر شد.

وی ادامه داد: ما طی چند سال گذشته همکاری و هماهنگی بسیار نزدیکی باشما داشته و داریم و علاقمندیم در حد توان به و برای توسعه ورزش ایران در آسیا و‌ جهان تحت حمایت کمیته بین المللی المپیک کمک کنیم.

همچنین برخی مشکلات پیش آمده از سوی یکی از فدراسینهای جهانی از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود.

در خاتمه این دیدار جروم ضمن حمایت از برنامه های توسعه ورزش ایران ابراز داشت:بدون تردید طرح های اجرا شده و موارد در دست اجرای کمیته ملی المپیک ایران از سوی وی در نشستهای تخصصی IOC مطرح خواهد شد.

ضمنا وی یاداور شد مسایل پیش آمده باید از طریق مذاکره حل و فصل شود که ما در این زمینه جهت همه نوع کمک و همکاری آماده هستیم.

صالحی امیری کمیته ملی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر