کد خبر: 823319 A

عدم پرداخت بدهی‌های باشگاه ماشین سازی به هیات فوتبال توسط مالکیت جدید ممکن است برای آنها دردسرساز شود.

به گزراش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال شهرداری تبریز که از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی این شهر محسوب می‌شود ابتدای فصل جاری امتیاز خود را به مزایده گذاشته و به علم و ادب واگذار شد.

این انتقال امتیاز 6 مرداد ماه سال جاری با موافقت اکثریت اعزای شواری شهر انجام شد و علم و ادب توانست از بین 5 پیشنهاد خرید امتیاز این تیم آن را بدست بیاورد و دلیلش هم این بود که تنها پیشنهاد داخل استان مربوط به این باشگاه می‌شد.

حالا بعد از گذشت 2 ماه از این انتقال، صحبت‌های جدیدی در خصوص آن مطرح می‌شود که عجیب و البته جالب توجه است.

بحث در مورد بدهی‌های باشگاه به هیات فوتبال استان است که از شروط انتقال امتیاز بوده ولی علم و ادب زیر با آن نرفته و مربوط به خود نمی‌داند و همین موضوع محل اختلاف است.

محمدرضا تقیون مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال استان اعلام کرد براساس مدارک موجود انتقال کامل تیم شهرداری تبریز به باشگاه علم و ادب انجام نگرفته است و شروط قرارداد (مبایعه نامه) نیز تحقق نیافته است.

تقیون افزود: در مبایعه نامه باید همه چیز به صورت قطعی مشخص شود و در بحث واگذاری امتیاز تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری تبریز به باشگاه علم و ادب تبریز شرط زمانی لحاظ شده که این ایراد قانونی داشته و ربطی به هیأت فوتبال استان ندارد.

مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیأت فوتبال استان گفت: در بحث انتقال امتیاز تیم دسته یک فوتبال شهرداری تبریز بدلیل بدهی این باشگاه به بازیکنان و کادر فنی و شکایت آنان به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال که در این ارتباط بیشتر رای های صادره آن کمیته قطعی نیز شده تاکنون نتوانسته‌اند از کمیته تعیین وضعیت بازیکنان بلامانع اخذ کنند و از سوئی باشگاه علم و ادب تبریز تا بدین لحظه با باشگاه شهرداری تبریز تسویه حساب کامل مالی ننموده و هیأت فوتبال استان نیز هیچگونه مصالحه نامه‌ای در این ارتباط دریافت نکرده است.

تقیون اضافه کرد: با توجه به جمیع موارد اعلامی ، باشگاه علم و ادب تبریز پس از تسویه حساب با باشگاه شهرداری و اخذ بلامانع از کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون می‌تواند نسبت به تغییرنام و اضافه کردن بازیکن اقدام نماید و تمامی مسائل مطرح شده در فضای مجازی ربطی به هیأت فوتبال استان ندارد.

علم و ادب تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر