سرخط خبرها:
کد خبر: 822623 A

در راستای افزایش همکاری موثر در امور آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و هنری، تفاهنامه همکاری بین موزه ملی ورزش و فدراسیون ورزشهای روزخانه ای و کشتی پهلوانی منعقد گردید.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در ادامه  امضا تفاهنامه های همکاری فی مابین موزه ملی ورزش،المپیک،پارالمپیک با نهادها،فدراسیونها و سازمانهای مختلف کشور صبح امروز نشست مشترکی بین مسئولین فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با حسن رنگرز مدیر موزه برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست افزایش همکاری مؤثر در امورآموزشی، پژوهشی، فرهنگی و هنری بود تا طرفین ضمن انعقاد تفاهنامه همکاری بتوانند از ظرفیت ها، توانمندی ها و تجارب مشترک  یکدیگردر جهت استمرار ارتباط سازمان یافته بین موزه و فدراسیون اقدام و جهت بر طرف نمودن نیازهای متقابل بر اساس ضوابط و دستورالعمل های تعیین شده طرفین، برنامه ریزی نمایند.

در این نشست حسن رنگرز با اشاره به ضرورت تاسیس موزه ملی ورزش ابراز داشت: خوشبختانه با حمایت مسئولین ورزش کشور بخصوص شخص آقای صالحی امیری موزه ملی ورزش تأسیس و به این ترتیب فضای مناسبی جهت معرفی تاریخ واقعی و اسناد مهم ورزش کشور فراهم گردید.

وی افزود: هدف بعدی ما ارتقا محتوا و تلاش در جهت آشنایی بیشتر مردم با ورزش کشورمان بخصوص ورزش پهلوانی است که امیدواریم با همکاری  مسئولین فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی  و دیگر مسئولین ورزش کشور، پیشکسوتان، قهرمانان و ورزش دوستان بتوانیم در  این راستا حرکت کرده و مجموعه ای عظیم از مدارک و مستندات  ارزشمند تاریخ ورزش کشورمان را در این موزه گردهم آورده و برای مردم عزیز به نمایش بگذاریم.

 

کمیته ملی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر