کد خبر: 822578 A

مدیریت استقلال نمی‌تواند در شرایط حساس تصمیمات لازم را بگیرد

حجم ویدئو: 7.47M | زمان ویدئو: 00:00:54

کاپیتان سابق استقلال معتقد است مدیریت این باشگاه خیلی ضعیف عمل می‌کند

به گزارش ایلنا،محمد نوازی کاپیتان سابق استقلال می‌گوید که استقلال برای رسیدن به قهرمانی باشد تلاشش را بیشتر کند زیرا هواداران از این تیم انتظار دارند و انتظار آنها هم به حق است زیرا این استقلال باید یکی از مدعیان قهرمانی باشد.

شرایط استقلال را برای دیدار حذفی مقابل فجرسپاسی چطور ارزیابی می‌کنید؟

استقلال بازی سختی مقابل فجرسپاسی در پیش دارد. آنها در لیگ یک نتایج خوبی گرفتند و در جام حذفی هم در گذشته نتایج خوبی کسب کردند. به نظر من استقلال باید مقابل این تیم با تمام توان به میدان برود تا پیروزی را به دست بیاورد.

 اما این روزها حاشیه‌های زیادی از تیم شنیده می‌شود؟

بالاخره کنار تیم‌هایی چون استقلال و پرسپولیس حاشیه زیاد است و مدیریت باید آن را برطرف کند. متاسفانه در استقلال مدیریت خیلی ضعیف عمل می‌کند. شما نگاه کنید در پرونده سوپرجام، استقلال نتوانست نتیجه‌ای را که می‌خواست به دست بیاورد و پرسپولیس برنده شد. در دربی هم که آن اتفاقات افتاد. نمی‌دانم چرا مدیریت استقلال نمی‌تواند در شرایط حساس تصمیمات لازم را بگیرد و همین باعث شده هواداران از دست مدیرعامل عصبانی باشند. هر کس ما را در خیابان می‌بیند فقط از مدیریت انتقاد می‌کند.

 جواد زرینچه هم چند روزی بود در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کرد؟

به هر حال زرینچه از پیشکسوتان استقلال است اما باید قبول کنیم که تخصص او سرپرستی نیست و باید در کار فنی و مربیگری حضور داشته باشد. من خودم به ایشان خیلی علاقمند هستم اما سرپرست باید کسی باشد که تخصص این کار را داشته باشد.

 فکر می‌کنید استقلال امسال بتواند شرایطش را تغییر بدهد؟

به هر حال این تیم باید خودش را به عنوان یک مدعی مطرح کند و شرایطش را تغییر دهد تا بتواند مدعی باشد. هواداران از این تیم انتظار دارند و آنها باید انتظارات هواداران را برآورده سازند.

 

استقلال محمد نوازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر