کد خبر: 822492 A

​بلیت فروشی الکترونیکی دیدار تیم های شهر خودرو خراسان و نفت مسجد سلیمان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی آغاز شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان، بلیت فروشی این دیدار جام حذفی که قرار است روز چهارشنبه 24 مهرماه از ساعت 16:20 در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) مشهد برگزار شود، با هماهنگی انجام شده از سوی هیئت فوتبال خراسان رضوی و باشگاه شهر خودرو خراسان ، آغاز شد.

بر این اساس هواداران تیم شهر خودرو و علاقه مندان به تماشای این مسابقه می توانند ،در مرحله اول از طریق تلفن همراه و با وارد کردن کد دستوری (#۸۰۸۰*۶۶۵۵*) و با در اختیار داشتن کد ملی و رمز دوم کارت بانکی خود ، بلیت این مسابقه را دریافت کنند.

راه دیگر خرید بلیت نیز ورود به سایت (fc.shahrkhodro.com) است که در این بخش هم با در اختیار داشتن کدملی و رمز دوم کارت بانکی می‌توانند بلیت الکترونیکی خود را خریداری کنند.

باشگاه شهر خودرو خراسان همچنین برای سهولت بیشتر هواداران خود با راه اندازی اپلیکیشن هواداری ، که از طریق سایت این باشگاه در اختیار قرار می گیرد ، نحوه خرید بلیت را در این اپلیکیشن نیز فراهم آورده است که علاوه بر خرید بلیت ، امکانات دیگری از قبیل فروشگاه هواداری با تخفیفات ویژه را به هواداران خود ارایه می دهد.

تیم فوتبال شهر خودرو خراسان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران موفق شد تیم نساجی مازنداران را در شهر خود با شکست روبرو کند و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

بازی جام حذفی خودرو مسجد نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر