کد خبر: 821860 A

سرمربی تیم ملی فرانسه معتقد است که عدم حضور مهاجم رئال مادرید در جمع شاگردانش، چیزی جز انتخاب ورزشی نیست.

به گزارش ایلنا، اگر کریم بنزما یک مهاجم ایده آل برای زین الدین زیدان در رئال مادرید باشد اما با این وجود حضور او در تیم ملی فرانسه منتفی است. بنزما به دلایل نسبتا ساده حدود 4 سال می‌شود که علیرغم درخشش‌هایی هم که داشته نتوانسته خروس‌ها را همراهی کند. امور خارج از ورزش یا اتهامات وی به نژادپرستی موضوعاتی است که دشام آنها را دلایل عدم دعوت بنزما نمی‌داند.

دشام در واکنش به اینکه چرا کریم بنزما به تیم ملی دعوت نمی‌شود گفت: "این یک انتخاب ورزشی است، نکته دیگری نیست! فکر می‌کنم این برای تیم فرانسه خوب نیست. من نگفتم که این بد است. این برای لذت بردن من یا مقابله نیست ... بلکه دلیلش این است چیزهایی را در رابطه با تیم ملی فرانسه و آنچه این پیراهن دارد را در نظر می‌گیرم. 

او ادامه داد: این تمامش است. تنها یک حقیقت در زندگی وجود دارد. تفسیرهای زیادی وجود دارد، اما فقط یک حقیقت وجود دارد. من با کسانی که می‌خواهند باور کنند این حقیقت است، مشکلات زیادی دارم. 

دشام در ادامه گفت و گو با TF1 در واکنش به این سوال که آیا به دلیل نژادپرستی بنزما به تیم ملی دعوت نمی‌شود عنوان کرد: اتهامات نژادپرستی؟ این فراتر از درک من است، من برای آن در فوتبال نیستم.

تیم ملی فرانسه کریم بن‌زما دیدیه دشام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر