کد خبر: 821538 A

یحیى گل‌محمدى بعد از مسابقه تدارکاتى شهر خودرو برابر تیم فوتبال امید گفت: شاهد بازى بسیار خوب و مفیدى براى هر دو تیم بودیم، خصوصاً براى تیم امید چرا که ما مالکانه و با پاس‌هاى زیاد بازى مى‌کنیم.

به گزارش ایلنا، یحیى گل‌محمدى بعد از مسابقه تدارکاتى شهر خودرو برابر تیم فوتبال امید گفت: شاهد بازى بسیار خوب و مفیدى براى هر دو تیم بودیم، خصوصاً براى تیم امید چرا که ما مالکانه و با پاس‌هاى زیاد بازى مى‌کنیم. این سبک بازى شبیه سازى مناسبى براى تیم امید است. فکر مى‌کنم هر دو تیم از این بازى به خوبى استفاده کردند.

سرمربى شهر خودرو همچنین در خصوص تیم المپیک گفت: این تیم به نظر من شایستگى‌هاى زیادى دارد، بازیکنان خوبى در اختیار دارد که خیلى از آنها در لیگ بازى مى‌کنند و امروز هم عملکرد بسیار خوبى داشت. به این تیم باید امید داشته باشیم و من باور دارم این بچه‌ها مى توانند به المپیک صعود کنند. مسئله مهم این است که از هر نظر تیم امید را حمایت کنیم و فکر مى‌کنم همه ما در این خصوص وظیفه داریم. امیدوارم تیم امید و کادرفنى خوب این تیم موفق باشد.

گل محمدى در پایان گفت: براى حمید استیلى که دوست و همبازى خوب من بوده، همچنین مدت‌هاست در کنار این تیم حضور دارد و طبیعتاً بیش از هر کسى این بچه‌ها را مى‌شناسد، همچنین دستیارانش آرزوى موفقیت مى‌کنم. امیدوارم استیلى و همکارانش در این مسیر موفق باشند و بتوانند با همدلى و تلاش بازیکنان تیم امید را به نتیجه مورد نظر برسانند.

 

 

المپیک یحیی گل محمدی تیم ملی امید بازی دوستانه شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر