کد خبر: 821526 A

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد حضور در نقل و انتقالات لیگ برتر

باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت های مطرح شده راجع به نقل و انتقالات زودتر از موعد نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران در فصل جاری، اطلاعیه ای را صادر کرد.

به گزارش ایلنا، باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت های مطرح شده راجع به نقل و انتقالات زودتر از موعد نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران در فصل جاری، اطلاعیه ای را صادر کرد. در این بیانیه آمده است:

با وجود مباحثی که در برخی از کانال های تلگرامی و صفحات مجازی مطرح می شود، باشگاه پرسپولیس تصمیمی برای حضور زودتر از موعد مقرر در نقل و انتقالات نیم فصل فوتبال ایران نداشته و ندارد.

در ادامه این مبحث به صراحت اعلام می شود در آخرین نشست مدیرعامل باشگاه با گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس، هیچ صحبتی درباره پرونده نقل و انتقالاتی صورت نگرفته است. پرسپولیس قصد ندارد زودتر از موعد مقرر فعالیتی را در این زمینه داشته باشد. این موضوع در زمان مختص خود با هماهنگی لازم بین مدیریت باشگاه و سرمربی تیم صورت خواهد پذیرفت.

البته با توجه به شرایط فعلی پرسپولیس، پرونده جذب بازیکن مناسبی که مورد تأیید کادر فنی در رده سنی زیر ۲۳ سال و زیر ۲۱ سال باشد، بررسی می شود تا پس از تأیید نهایی قرارداد منعقد شود.

 

باشگاه پرسپولیس اطلاعیه نقل و انتقالات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر