کد خبر: 821521 A

شاگردان یحیی گل محمدی در دیداری تدارکاتی برابر امیدهای ایران به تساوی دست یافتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال امید از ساعت 15 امروز (جمعه) در زمین شماره دوی مرکز ملى برابر شهر خودرو قرار گرفت.

 

دو تیم در نیمه نخست بازى متعادلى را انجام دادند و صاحب موقعیت‌هایى براى گلزنى شدند، اما امیدها در دقایق پایانى نیمه نخست نمایش بهترى نسبت به حریف داشتند. در دقیقه 37 پاس دقیق محمد آقاجانپور، یونس دلفى را در موقعیت مناسبى قرار داد تا با یک ضربه دقیق دروازه رحمتى را باز کند.

 

امیرحسین حسین‌زاده، محمد شریفى، ابوالفضل رزاق‌پور، سیدمحمد خرم‌حسینى، على شجاعى و رحمان جعفرى در نیمه دوم وارد ترکیب تیم امید شدند. این بازی را با ترکیب معراج اسماعیلی، عارف غلامی، عارف آغاسی، محمد مسلمی‌پور، محمد آقاجانپور، سینا زامهران، محمد خدابنده‌لو، رضا شکاری، امیر روستایی، یونس دلفی و رضا جبیره آغاز کرده بود.

 

در نیمه دوم بازیکنان پدیده به دنبال جبران نتیجه بودند، اما امیدها دو موقعیت جدى دیگر روى دروازه حریف خلق کردند که تبدیل به گل نشد.

 

بالاخره محمدحسین مرادمند در دقیقه 83 روى ضربه کرنر توانست گل تساوى را براى شهر خودرو به ثمر برساند و بازى با همین نتیجه به پایان رسید.

 

یحیی گل محمدی حمید استیلی تیم امید ایران شهرخودروی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر