کد خبر: 821341 A

در هفته هشتم رقابت های لیگ آزادگان، خوشه طلایی ساوه پذیرای آرمان گهر سیرجان خواهد بود.

به گزارش ایلنا، خوشه طلایی ساوه که تا بدین جا شگفتی ساز رقابت های لیگ آزادگان بوده و با قرار گرفتن در جمع صدرنشینان همگی را به تحسین و تعجب واداشته است، هفته گذشته در کرمان با حساب بدون گل برابر مس متوقف شد تا فرصت سبقت از رقبا را از دست بدهد.

یاران عاشوری در سه دیدار قبل خود به دو پیروزی و یک تساوی دست یافته اند و در مجموع هفت دیدارشان تا این مقطع از لیگ به چهار پیروزی، سه تساوی و 15 امتیاز دست یافته اند و تنها به دلیل گل زده کمتر نسبت به بادران و مس رفسنجان، در رده سوم جای گرفته اند.

خوشه طلایی در دیدار برابر آرمان گهر نخستین میزبانی خود در لیگ دسته اول را تجربه می کند و ساوه ای ها امیدوارند اولین بازی در ورزشگاه شهید چمران ساوه برایشان خوش یمن بوده و موجب پیروزی و سبقت از رقبا شود.

آرمان گهر نیز که برخلاف خوشه طلایی وضعیت چندان مناسبی ندارد، هفته قبل در خانه برابر مس رفسنجان صدرنشین متوقف شده بود و اینک در شرایطی برای چهارمین هفته متوالی به مصاف یک تیم صدرنشین می رود که در صورت ناکامی، ممکن است به قعر جدول و رده های انتهایی نیز سقوط کند.

سیرجانی ها سه دیدار قبلی خود را با تساوی به اتمام رساندند و در مجموع هفت بازی گذشته، پنج مساوی، دو باخت و پنج امتیاز به دست آورده اند و در شرایطی که جزء تیم های بدون برد لیگ تا بدین جا هستند، در جایگاه سیزدهم جدول جای گرفته اند، جایگاهی که البته برای این تیم بسیار متزلزل و لغزان می باشد و چه بسا در صورت تداوم روند ناکامی، شاگردان شهبا به جمع قعرنشینان بپیوندند.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان خوشه طلایی ساوه آرمان گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر