کد خبر: 821338 A

در هفته هشتم لیگ آزادگان نود ارومیه پذیرای ملوان خواهد بود.

به گزارش ایلنا، نود که با هدایت بیاتلو روزهای خوبی را پشت سر می گذارد، هفته قبل در گیلان برابر داماش متوقف شد و در سه دیدار قبل خود، دو تساوی، یک برد و دو کلین شیت را به ثبت رساند.

شاگردان بیاتلو تا هفته هفتم رقابت های لیگ آزادگان با چهار پیروزی، دو تساوی، یک شکست و چهارده امتیاز در رده ششم قرار گرفته اند و این در حالی است که تنها یک امتیاز با صدر فاصله داشته و این فاصله کم با صدر انگیزه یاران بیاتلو را برای تداوم درخشش و برتری برابر ملوان برمی انگیزد.

ملوان نیز که پس از تغییر مالکیت و آمدن محمد احمدزاده شرایطش بهبود و ثبات نسبی پیدا کرده، هفته قبل مغلوب گل ریحان شد و هر سه دیدار قبل خود را نیز واگذار کرد. یاران احمدزاده در هفت دیدار گذشته به پنج باخت، دو تساوی و تنها دو امتیاز رسیده اند و چسبیده به علم و ادب، در رده یکی مانده به آخر جدول قرار دارند.

بدون شک ملوان جهت خروج از بحران و پاره کردن نوار ناکامی خود کار بسیار دشواری در ارومیه خواهد داشت اما امید انزلی چی ها به تجربه ممی و معجزه های خاص مستطیل سبز می باشد، چه بسا قوی سپید انزلی با برد در این دیدار نخستین برد فصل خود را جشن بگیرد و پس از مدت ها دل فوتبال دوستان انزلی چی را شاد نماید، امری که در صورت عدم تحقق، اوضاع ملوان را بحرانی تر نموده و هواداران این تیم را مأیوس تر می کند.

لیگ یک ملوان بندرانزلی لیگ دسته اول لیگ آزادگان نود ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر