کد خبر: 821335 A

در هفته هشتم از سری رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران، گل ریحان البرز در خانه پذیرای مس کرمان خواهد بود.

به گزارش ایلنا، گل ریحان هفته پیش در انزلی برابر ملوان به برتری رسید و اکنون با شرایطی مناسب و در حالی که از روحیه ای خوب و همچنین امتیاز میزبانی بهره می برد، برابر مس کرمان دیداری حساس را برگزار خواهد کرد.

گل ریحان در سه دیدار اخیر خود دو پیروزی، یک تساوی و دو کلین شیت متوالی را رقم زد و در مجموع هفت دیدار گذشته چهار پیروزی، سه تساوی و پانزده امتیاز را کسب کرده و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته، آن هم در حالی که با تیم صدرنشین هم امتیاز و هم تفاضل بوده و تنها گل زده‌ی کمتری دارد، همین نزدیکی گل ریحان به صدر، می تواند انگیزه‌ی این تیم را در جدال برابر مس کرمان جهت پیروزی و سبقت از رقبا دوچندان کند.

مس کرمان هم با هدایت مجتبی حسینی اوضاعی را تجربه می کند که نه می توان نام خوب بر آن نهاد، نه بد. مس هفته گذشته در خانه برابر خوشه طلایی با حساب بدون گل متوقف شد و در سه دیدار اخیرش به دو تساوی و یک برد دست یافته است. شاگردان حسینی دو پیروزی، سه تساوی و دو باخت را تا هفته هفتم پشت سر گذاشته اند و با نه امتیاز تیم یازدهم جدول رده بندی اند.

کسب امتیاز یا پیروزی در این دیدار حساس خارج از خانه می تواند مس را از خطر نزدیک شدن به رتبه های پایین جدول دور کند، هرچند مس کار بسیار دشواری را در جهت تحقق این امر مهم در خانه گل ریحان مدعی دارد.

مس کرمان لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر