کد خبر: 821143 A

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست تونس گفت: بازیکنان جوانمان نشان دادند که آینده خوب و روشنی دارند و میلاد عبادی‌پور امروز به خوبی تیم ما را در زمین مسابقه رهبری کرد.

به گزارش ایلنا، ایگور کولاکوویچ در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، درباره پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل تونس، گفت: بعد از دو باخت اخیر مقابل برزیل و آمریکا، این پیروزی ارزشمندی برای تیم ما بود. برای تقویت اعتماد به نفس تیمی ما و همچنین بازگشت به تورنمنت و مبارزه تا پایان این رقابت‌ها، نیاز به این پیروزی داشتیم. ست اول کمی بازی سخت شد و دو تیم نزدیک بازی می‌کردند. ما راهی برای متوقف کردن شماره ۱۰ تونس پیدا نکردیم اما در اواخر ست توانستیم با عملکردی عالی و دفاع خوب، بازی را ۲۶ به ۲۴ به سود خود کنیم.

وی افزود: در ست دوم با اعتماد به نفس بهتر و شرایطی عادی‌تر بازی کردیم و انرژی و نمایش خوبی داشتیم. بازیکنان جوانمان نشان دادند که آینده خوب و روشنی دارند و میلاد عبادی‌پور امروز به خوبی تیم ما را در زمین مسابقه رهبری کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پایان اضافه کرد: فردا و روزهای آینده انتظار بازی‌های سختی داریم و این فرصت خوبی برای بازیکنان جوان ماست که در این سطح بالا از مسابقات، کسب تجربه کنند.

تیم ملی والیبال ایران ایگور کولاکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر