کد خبر: 820771 A

‎شهرداری فومن قید تیمداری را زده است؛

سرمربی تیم شهرداری فومن می‌گوید مسئولان این باشگاه قید تیمداری را زده‌اند.

‎به گزارش ایلنا، مهدی شیری سرمربی شهرداری فومن در خصوص وضعیت این تیم و عدم حضور در خرمشهر اظهار داشت: روز اول که با این تیم قرارداد بستیم همه چیز خوب بود اما پس از روز اول کارشکنی ها شروع شد و در اولین اقدام قراردادهای ما را ثبت نکردند و در دومین اقدام عجیب بدون اینکه با من سرمربی هماهنگی هایی را انجام دهند مدیرعامل باشگاه به شکل خودسرانه با تعدادی از بازیکنان قرارداد همکاری بست.

‎شیری افزود: بازیکنانی که من مدنظر داشتم به دلیل نواقص در مدارک شان با آنها قرارداد نبستند و نتوانستیم آنها را در کنار تیم داشته باشیم.

‎سرمربی شهرداری فومن بیان داشت: در دو هفته ابتدایی به دلیل مشکلات خانوادگی نتوانستم در کنار تیم باشم و از هفته سوم که در تمرینات حاضر شدم هیچ یک از بازیکنان بومی در تمرین حضور نیافتند البته فکر می کنم این موضوع نیز با هماهنگی مدیرعامل باشگاه بود.

‎او ادامه داد: در هفته سوم روز بازی بازیکنان پس از یک هفته استراحت به ورزشگاه آمدند که در این هفته بازی خوبی نیز انجام دادیم و پس از بازی مجددا بازیکنان در تمرینات حاضر نشدند و جالب تر اینکه مدیرعامل باشگاه نیز جواب تلفن ما را نداد و موقعی که از ایشان درخواست کردیم تا زمین تمرین را اجاره کنند تا تیم تمرین کند به ما گفت که به من ربطی ندارد چرا که شهرداری به تعهداتی که داشته را انجام نداده و بدهی محمود شافعی را پرداخت نکرده است من نیز کاری انجام نمی‌دهم تا وضعیت تیم مشخص شود.

‎شیری افزود: فکر می‌کنم شهردار نمی‌خواهد تیمداری کند و قید تیمداری را زده است و ظلم بزرگی به جوانان فومن می‌کند چرا که تا بدین لحظه هیچ اقدامی را جهت جلب رضایت محمود شافعی انجام نداده است.

‎سرمربی شهرداری فومن بیان کرد: با این وجود با شرایط نامشخص مالکیتی تیم و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان با آنها صحبت کردم و در تمرینات حاضر شدند و با جان و دل بازی کردند.

‎او با بیان اینکه تمام تصمیمات تیم برعهده شهرداری فومن است گفت: در فومن سه مدعی برای مالکیت تیم شهرداری فومن وجود دارد اما تمام اختیارات و تصمیمات برعهده شهرداری فومن است که هیچ کاری را انجام نمی دهد.

‎شیری با بیان اینکه بازیکنان و کادرفنی در بلاتکلیفی محض به سر می برند اظهار داشت: از مدیرعامل باشگاه درخواست کردیم تا برای بازی با اروند بلیط پرواز و هتل برای اقامت رزرو کند اما اعلام کرد که برای انجام این بازی در خرمشهر حضور نخواهیم یافت.

‎وی در پایان گفت: نمی‌دانم دلیل ممانعت فدراسیون از صدور کارت بازی بازیکنان شهرداری فومن چیست؟ تمام تیم های لیگ برتری، یکی و دویی در کمیته انضباطی پرونده دارند و به بازیکنان و کادرفنی سابق خود بدهکار هستند اما کارت بازی بازیکنان شان به راحتی صادر می شود اما تنها تیم ما است که جلوی بازی بازیکنانش گرفته می شود.

مهدی شیری شهرداری فومن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر