کد خبر: 820677 A

بعد از اینکه به بارسلونا نیامد؛

برنده پنج بار توپ طلا تصور کرد که در صورت عدم بازگشت نیمار به نیوکمپ، مهاجم پاری سن ژرمن به برنابئو می‌رود.

به گزارش ایلنا، لیونل مسی کاپیتان بارسلونا اعتراف کرد که در عدم موفقیت بارسلونا برای بازگشت نیمار به نیوکمپ ترس داشته تا این بازیکن به رئال مادرید برود. نیمار برزیلی قرار بود در تابستان امسال به دلیل مسائل انضباطی و مشکلات با سران باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه را ترک کند اما او در نهایت در لوشامپیونه باقی ماند.

بارسلونا و رئال مادرید برای خرید این بازیکن 27 ساله رقابت سختی داشتند اما در نهایت هیچکدام نتوانستند با درخواست‌های مالی باشگاه پاری سن ژرمن کنار بیایند.

لیونل مسی در اظهار نظر جدیدش درباره بازگشت نیمار به نیوکمپ اظهار داشت: من صادقانه فکر می‌کردم در این پنجره نقل و انتقالات اگر نیمار به اینجا(بارسلونا) نیاید، او به مادرید می‌رود. او واقعاً منتظر عزیمت و ایجاد تغییر بود و فکر می‌کرد فلورنتینو پرز و مادرید برای امضای او کاری انجام خواهند داد. 

کاپیتان آبی اناری پوشان در واکنش به این سوال که آیا نیمار از پیوستن به پاری سن ژرمن پشیمان است یا خیر گفت: اندکی پس از ترک باشگاه او متوجه شد که اشتباه می‌کند و تصمیم بدی گرفته است. لازم است که از او سؤال کنیم ، اما فکر می کنم او را بشناسیم و ببینم چه اتفاقی افتاده است. 

مسی ادامه داد: حضور او در تیم گزینه‌های زیادی به ما می‌داد، اما می‌فهمم که جذب نیمار نه تنها به دلایل ورزشی بلکه در کنار گذاشتن راهی که انجام داد، مورد بررسی قرار می‌گیرد. کسانی هستند که نمی‌خواستند او را برگرداند - این قابل درک است. پیچیده بود.

بارسلونا لیونل مسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر