کد خبر: 820578 A

تارتار به مسجد سلیمان برمی‌گردد؟

مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان با معرفی یک اسپانسر به دنبال دریافت مبلغی از رقم قراردادهای بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پس از جلسه دو شب پیش اعضای هیات مدیره باشگاه نفت مسجد سلیمان با شریعتی، استاندار خوزستان و افشین حیدری، مدیرکل امور ورزش و جوانان استان خوزستان مقرر شد با معرفی یک اسپانسر و تامین منابع مناسب مبلغی از قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم به زودی پرداخت شود.

بازیکنان و اعضای کادرفنی برای روز 24مهرماه چکی دریافت کرده‌اند که قرار است هرکدام 20 درصد از قراردادشان را دریافت کنند. مهدی تارتار چند روز پیش در اعتراض به مسائل مالی و مشکلات موجود در تیمش با گلایه‌هایی که از مسئولان استان داشت از سمت خود کناره گیری کرد.

استعفای تارتار که گفته می‌شود طی این مدت به پیشنهادهای مطرح در لیگ ایران هم فکر می‌کند مورد قبول باشگاه نفت مسجد سلیمان نبوده و قرار است امروز پول از اداره ورزش و جوانان به حساب باشگاه واریز شود تا رضایت تارتار جلب شود.

بازیکنان تیم نفت روز گذشته زیر نظر مربی بدنساز این تیم تمرینات را پس از سه روز استراحت آغاز کردند و به نظر می‌رسد با شارژ مالی امروز بازیکنان و اعضای کادرفنی که قرار بود در اواخر شهریورماه انجام شود رضایت تارتار جلب شود و او به مسجد سلیمان برگردد تا تیمش را برای بازی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل شهرخودرو خراسان آماده کند.

مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر