کد خبر: 820442 A

بازیکن تیم امید فوتبال ایران گفت: من هم قبول دارم که تغییرات زیاد در کادر فنی تیم ملی خوب نیست.

به گزارش ایلنا امیر روستایی، بازیکن تیم ملی فوتبال امید ایران درخصوص تغییرات زیادی که در راس کادر فنی تیم امید اتفاق افتاده است، بیان کرد: این بحث‌ها و تغییرات همیشه وجود داشته است که به نظر من خوب نیست، اما دخالتی در کار فرهاد مجیدی وجود نداشته است و نمی‌خواهم جوابی به این موضوع داشته باشم. خدا را شکر شرایط خوب است و همه حضور دارند و می‌خواهیم با کمک یکدیگر در المپیک حضور داشته باشیم.

روستایی درباره تغییرات کادر فنی ادامه داد: اینکه گفته می‌شود چمن همیشه خوب بوده است را قبول ندارم، اما در اردو‌های اخیر چمن خوب بوده است. به نظر من ثبات در کادر فنی خیلی می‌تواند کمک کند و شرایطی وجود دارد. به نظر من هم تغییرات زیاد خوب نیست، اما به هر حال شرایطی وجود دارد که رخ داده و کاری نمی‌توان کرد. همه باید پشت این تیم باشند تا طلسم شکسته شود.

او درمورد نگرانی که برای مردم در آستانه المپیک به وجود آمده است، گفت: این نگرانی‌ها فقط برای مردم نیست و همه نگران این موضوع هستند. کرانچار و مجیدی زحمت خودشان را کشیدند و من هم از آن ها تشکر میکنم بالاخره استیلی آمده و همه باید از او حمایت کنند. امیدوارم که این طلسم شکسته شود.

روستایی درخصوص رقبای ایران در مسیر صعود به المپیک گفت: ما با این حریفان مثل کره جنوبی قبلا بازی کردیم و بازی خوبی هم انجام دادیم. کار سختی داریم، اما نشدنی نیست و امیدوارم در این بازی زمانی بتوانیم مردم را شاد کنیم.

بازیکن تیم امید فوتبال ایران درباره خواسته هایش از مسئولان در آستانه المپیک گفت: از فدراسیون که باید تشکر کنم چرا که خیلی زحمت می‌کشند. بازی خوب تدارکاتی با استرالیا تدارک دیدند. این بازی برای ما خیلی کمک کننده خواهد بود. برای این بازی راهی قطر خواهیم شد و امیدوارم بازی‌های تدارکاتی بیشتری داشته باشیم تا نیجه خوبی کسب کنیم. ما با این تغییرات کنار خواهیم آمد و بهترین عملکردمان را ارائه خواهیم داد.

 

تیم ملی فوتبال امید امیر روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر