کد خبر: 820237 A

ردپای دخالت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان

سرمربی نفت مسجد سلیمان در حالی از مسئولان باشگاه برای عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی گلایه دارد که موعد نقد شدن چک‌ها هنوز فرانرسیده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی تارتار سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان برخلاف نتایج موفقی که به همراه طلایی پوشان در فصل جاری به دست آورده بود بعد از بازی مقابل پیکان در هفته ششم اعلام کرد از هدایت این تیم منصرف شده است و قرار نیست در ادامه لیگ با باشگاه مسجد سلیمانی همکاری کند. مهدی تارتار در حالی باشگاه نفت را مقصر اصلی مشکلات مالی می‌داند که باشگاه طبق وعده خود عمل کرده و دخالت شتاب‌زده یک مدیر تمام معادلات مسئولان این باشگاه را برهم زده است.

طبق چکی که مسئولان باشگاه نفت در اختیار مهدی تارتار و بازیکنان این تیم قرار داده‌اند مقرر شده که تمامی عوامل در تاریخ 24 مهرماه 20 درصد از قراردادشان را دریافت کنند. با توجه به فرانرسیدن زمان  نقد شدن چک‌ها پس باشگاه نفت در این باره بدقولی در قبال تارتار و بازیکنانش انجام نداده است و گلایه تارتار از شخص دیگری است.

ماجرا از این قرار است که 4 روز پس از اینکه باشگاه نفت چک‌ها را ارسال کرده بود، افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در تماس با مهدی تارتار اعلام می‌کند که با بودجه 2 میلیارد تومانی حاضر به شارژ مالی بازیکنان و اعضای کادرفنی است و به زودی این کار را انجام می‌دهد. حیدری به غیر اینکه موفق نشده تا به امروز پولی به حساب تارتار واریز کند، مشخص نیست به چه دلیل چنین درخواستی را اعلام کرد تا تارتار را با بدقولی از حضور در نفت مسجد سلیمان منصرف کند و تمرکز بازیکنان این تیم را در آستانه مسابقه مقابل شهرخودرو در یک هشتم نهایی جام حذفی برهم بزند.

مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر