کد خبر: 819777 A

هافبک فرانسوی بارسلونا در دیدار ال‌کلاسیکو غایب خواهد بود.

به گزارش ایلنا، عمثان دمبله، هافبک فرانسوی بارسلونا به دلیل اتفاقات و حواشی روز گذشته دیدار مقابل سویا در خطر از دست دادن ال‌کلاسیکو قرار دارد.

بارسلونا شب گذشته با 4 گل از سد سویا عبور کرد ولی در دقیقه 88 بازی، عثمان دمبله و رونالد آرائوخو از داور کارت قرمز گرفتند.

آرائوخو که اولین بازی خود برای بارسا را تجربه می‌کرد، تنها 13 دقیقه پس از ورود به زمین به دلیل خطا روی چیچاریتو که موقعیت مسلم گلزنی را از سویا می گرفت، کار قرمز دریافت کرد و عثمان دمبله نیز به دلیل اعتراض به اخراج آرائوخو اخراج شد. متئو لاهوز داور بازی در گزارش خود قید کرده است که دمبله به او گفته:«تو خیلی بد هستی، خیلی بد.»

معمولا در چنین شرایطی، بازیکن خاطی دو جلسه از همراهی تیمش محروم خواهد شد و اگر معجزه‌ای رخ ندهد، دمبله دو بازی بعدی بارسا برابر ایبار و رئال مادرید را از دست خواهد داد که بدون شک خبر بدی برای ارنستو والورده(سرمربی بارسا) محسوب می‌شود.

بارسلونا البته برای هر دو کارت قرمز دمبله و آرائوخو تقاضای فرجام داده و هر کاری خواهد کرد تا مجوز بازی دمبله برابر رئال را بگیرد. کمیته انضباطی روز چهارشنبه در این مورد تصمیم‌گیری خواهد کرد.

ال‌کلاسیکو عثمان دمبله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر