کد خبر: 819738 A

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان فردا مورد عمل جراحی قرار می‌گیرد.

مهدی حنفی مدافع تیم صنعت نفت آبادان درخصوص وضعیتش پس از مصدومیت در مسابقه مقابل سایپا تهران گفت: من بعد از بازی به تهران آمدم و کارهای مربوطه به آزمایش سی تی اسکن را انجام دادم و به دکتر جراح که مراجعه کردم به من گفتند نیاز به جراحی دارد و بدون جراحی خوب نمی‌شود.

حنفی درباره اینکه در صورت جراحی چه مدت زمانی برای نقاهت نیاز دارد گفت: گونه راست من دچار شکستگی شده و دکتر به من گفت یک هفته بعد از عمل جراحی می‌توانم تمریناتم را شروع کنم و نهایت یک ماه بعد می‌توانم بازی کنم. مشکلی از این بابت ندارم و با تصمیم کادر پزشکی باشگاه برنامه‌هایم را پیش میبرم؛ به احتمال زیاد فردا جراحی می‌شوم. با انگیزه و قدرت تمام به مسابقات برمی‌گردم و با تیم نفت اهداف بزرگی را دنبال می‌کنیم.

مدافع صنعت نفت در پاسخ به این سوال که بازیکن سایپا با او تماس گرفت یا خیر گفت: من انتظاری ندارم که کسی با من تماس بگیردژ. چند نفر از بازیکنان سایپا زنگ زدند و احوالم را جویا شدند که از آنها متشکرم. مصدومیت من روی حرکت غیرعمدی بود و چون جوان و بی تجربه بود با پشت سر به سمت توپ آمد. او بی تقصیر است؛ بالاخره این مسائل در فوتبال پیش می‌آید و از کسی دلگیر نیستم.

صنعت نفت آبادان مهدی حنفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر