کد خبر: 819445 A

هفته هشتم لیگ جزیره؛

آرسنال امروز در امیریتس میزبان بورنموث بود. توپچی ها هفته گذشته در خانه منچستریونایتد با تساوی 1-1 متوقف شده بودند ولی پنجشنبه در لیگ اروپا موفق شدند با 4 گل بر استاندارد لیژ پیروز شوند. آرسنال در رده ششم جدول قرار داشت و بورنموث هم با یک امتیاز کمتر در رده دهم بود. میهمان هفته پیش در زمین خود برابر وستهام به تساوی 2-2 دست یافته بود.

به گزارش ایلنا، توپچی ها با حمایت هواداران شان بازی را هجومی آغاز کردند و دقیقه 9 به گل رسیدند. کرنر ارسالی از سوی په په را داوید لوئیز با پروازی بند و ضربه سری تماشایی به گل اول بازی تبدیل کرد. کمی بعد په په شانس خوبی برای گلزنی پیدا کرد ولی با بی دقتی آن را از دست داد ولی در ادامه بازی شاهد موقعیت چندان خطرناکی روی دروازه ها نبودیم تا با همان یک گل نیمه اول به سود آرسنال به اتمام برسد.

بورنموث نیمه دوم را بهتر شروع کرد و دقیقه 50 تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت. سولانکه با یک پاس خوب، کالوم ویلسون را در کنج محوطه جریمه صاجب موقعیتی مناسب کرد. او با گذر از مدافع مستقیمش به سمت دروازه رفت ولی زاویه خیلی تنگ شده بود و شوت او از کنار دروازه راهی اوت شد. بورنموث فشار روی آرسنال را بیشتر می کرد ولی توان خلق موقعیت جدی گلزنی را نداشت.

دقیقه 92 آرسنال توسط اوبامیانگ می توانست به گل دوم هم برسد اما توپ به تیر عمودی برخورد کرد و این بخت مناسب از دست رفت. در نهایتآرسنال به خوبی توانست توپ و میدان را کنترل کند و با ارائه یک بازی منطقی و حفظ تک گل خود سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد. توپچی ها با این برد به رده سوم جدول صعود کردند.

آرسنال بورنموث
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر