کد خبر: 819282 A

وقت آن رسیده که فوتبال آسیا حساب ویژه‌ای برای فوتبال ایران باز کند

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال درباره دیدار برابر کامبوج گفت: دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال از امروز آغاز می شود تا ملی پوشان تمرینات آماده سازی خود را برای این مسابقه انجام دهند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص- رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: دیدار برابر کامبوج باعث می شود تا کادر فنی ارزیابی دقیق تری از تیم ملی داشته باشد. من ابتدا به خاطر دعوت از بازیکنان مستعد و جوان که سابقه بازی ملی نداشته و سرمربی ایران با شهامت این بازیکنان را دعوت کرده است، به ویلموتس تبریک می گویم.

وی ادامه داد: این دیدار می تواند تست خوبی برای بازیکنان و تیم ملی باشد. در واقع ملی پوشان برابر کامبوج محک جدی می خورند. هفته آتی بازی سختی را مقابل بحرین داریم و  بدون شک این بازی محک بسیار خوبی خواهد بود .فکر می کنم زمان آن رسیده که تمام فوتبال آسیا برای ایران حساب جداگانه ای باز کنند

محصص گفت: ما صاحب تعداد زیادی بازیکن جوان و با استعداد هستیم، امکانات تمرینی بسیار خوبی داریم، کادر فنی مجربی داریم و تمام این موارد باعث می شود تا بتوانیم روز به روز بهتر شده و در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم. دو بازی پیش رو با انتخاب ویلموتس با انگیزه بالایی که به بازیکنان جوان داده،  نمایش خوبی خواهیم داشت.

وی در پایان گفت: مسابقه  برابر کامبوج از نظر روانی و ذهنی بسیار اهمیت دارد و آرزوی موفقیت برای بازیکنان تیم ملی را دارم.

تیم ملی فوتبال ایران مرتضی محصص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر