کد خبر: 819032 A

​سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی درخصوص بازی دوستانه مقابل عمان گفت: بازیکنان با انگیزه و نظم بسیار خوبی بازی کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عباس هاشم‌پور در ابتدا درخصوص برگزاری اردوی تدارکاتی در عمان گفت: طبق درخواستی که داشتیم با پیگیری کمیته فوتبال ساحلی عازم عمان شدیم و اردوی خوبی را از 3 روز قبل در این کشور آغاز کردیم. خوشبختانه از شرایط بسیار خوبی بهره می‌بریم، به خصوص که شرایط آب و هوایی هم نزدیک به قطر است.

وی ادامه داد: تمرینات را در 2 روز ابتدایی در دو نوبت صبح و عصر برگزار کردیم و در نهایت روز گذشته در اولین بازی تدارکاتی برابر عمان به میدان رفتیم. البته قرار بود که تیم مراکش هم به عمان بیاید و 2 بازی با تیم ما و 2 بازی هم با عمان داشته باشد، اما سفرش به عمان در آخرین روز لغو شد.

وی ادامه داد: تیم عمان از تیم‌های خوب آسیا است که به جام جهانی 2019 پاراگوئه هم صعود کرده و متاسفانه در مسابقات انتخابی جام جهانی در تایلند برابر این تیم نتیجه را واگذار کرده بودیم. اما روز گذشته بازی خوبی برابر این تیم داشتیم و بازیکنان با انگیزه و نظم بسیار خوبی بازی کردند و تمام نکات فنی را که در تمرینات مرور کرده بودیم، اجرا کردند. در این بازی همه بازیکنان نمایش فردی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند و نتیجه تیمی هم که به پیروزی منجر شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی افزود: امروز به ریکاوری می پردازیم تا بازیکنان را برای بازی دوم که فردا برگزار می‌شود ، آماده کنیم. امیدوارم بار دیگر با یک نمایش خوب در بازی مقابل عمان و در نهایت با یک روحیه خوب عازم قطر شویم و در بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی مثل همیشه از فوتبال ساحلی ایران دفاع کنیم.

تیم ملی فوتبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر