کد خبر: 818903 A

سرمربی رایکا؛

​سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل از داوری بازی با فجرسپاسی گله کرد.

به گزارش ایلنا، حسین مسگرساروی سرمربی رایکا بابل درخصوص بازی گفت: با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشتیم بازی خوبی را از بچه ها مشاهده کردیم. تیم فجر نیز تیم قابل احترامی بود. این یقین و باور در بچه ها به وجود آمده که می‌توانیم به پیروزی برسیم. چند تن از بازیکنان ما مصدومیت نیز داشتند. اگر تعویضی‌های ما می‌توانستند گره گشای ما باشند می‌توانستیم پیروز شویم. از تعویض‌هایم راضی بودم اما از نتیجه‌ای که باید این بازیکنان در می‌آوردند نه.

وی افزود: متاسفانه بر روی اشتباهات فردی گل خوردیم. تا دقیقه 35 بازی بر حریف سوار بودیم و حریف موقعیتی نداشت تا قبل از این، یک توپ آورد و گل زد. بچه‌های ما آن لحظه هوشیار نبودند اما خوشبختانه طبق صحبتی که در بین دو نیمه صورت گرفت آنها را تهییج کردیم تا به بازی برگردند و واقعا جنگیدیم و به بازی برگشتیم.

مسگرساروی خاطر نشان ساخت: کار تیمی ما فوق العاده بود. هنوز که هنوزه در خط حمله صلابت لازم را نداریم. ما در طول هفته تمرینات مداومی بر روی مهاجمانمان کار می‌کنیم و واقعا مستحق چنین نتایجی نیستیم. نمی‌دانم چرا برخی درب‌ها بر روی ما بسته شده و بدشانسی می‌آوریم.

سرمربی در خاتمه ضمن گلایه از داور بازی گفت: داور یک جاهایی سوت‌هایش نبض بازی را از ما گرفت. آقای همرنگ داور توانمندی است اما در نیمه اول چند صحنه حمله ما را خواباند و اصلا به بازیکن حریف کارت نمی‌داد. در مجموع داوری بد نبود ولی رضایت بخش هم نبود. چند صحنه توپ به دست بازیکن حریف می‌خورد اما اعتقادی به خطا نداشت. داور در این بازی یک سوت هم به نفع ما نزد.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان فجرسپاسی شیراز رایکا بابل حسین مسگرساروی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر