کد خبر: 818631 A

در هفته ی هفتم رقابت های لیگ آزادگان، مس کرمان در خانه پذیرای خوشه طلایی خواهد بود.

به گزارش ایلنا، مس کرمان هفته ی قبل با نتیجه ی پرگل سه بر یک برابر ملوان به برتری رسید و در این هفته با روحیه ای خوب و انگیزه ای فراوان برابر صدرنشین جدول قرار خواهد گرفت.

شاگردان مجتبی حسینی در سه دیدار اخیر خود به ترتیب به یک باخت، یک مساوی و یک برد دست یافته اند و در مجموع شش دیداری که تا بدین جا به انجام رسانده اند به دو برد، دو مساوی، دو باخت و هشت امتیاز رسیده اند و صاحب رتبه ی یازدهم جدول می باشند.

مس در این هفته برای دومین هفته ی  متوالی از امتیاز میزبانی بهره می برد اما بدون شک کار دشواری برابر خوشه طلایی صدرنشین خواهد داشت، حتی برای کسب حداقل امتیاز این دیدار.

خوشه طلایی که با عملکرد و درخشش فوق العاده در شش هفته ی نخست لیگ آزادگان توجهات را به سمت خود جلب نموده و شگفتی آفرین شده، در شرایطی در این هفته برابر مس صف آرایی خواهد کرد که هفته ی پیش موفق شده بود رایکا را با نتیجه ی دو بر یک شکست داده و به صدر جدول لیگ آزادگان صعود کند.

شاگردان محسن عاشوری در سه دیدار اخیر به دو پیروزی، یک تساوی، یک کلین شیت و هفت امتیاز دست یافته اند و با روحیه ای عالی در کویر به مصاف مس خواهند رفت.

خوشه طلایی در شش بازی گذشته به چهار پیروزی، دو تساوی و چهارده امتیاز دست یافته و بر صدر جدول لیگ آزادگان تکیه زده است.

برتری خوشه طلایی برابر مس می تواند این تیم را همچنان در صدر نگه دارد و این عامل می تواند انگیزه ی یاران عاشوری را در جدال عصر شنبه در کویر دو چندان نماید.

مس کرمان خوشه طلایی لیگ دسته اول فوتبال آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر