کد خبر: 818615 A

در هفته ی هفتم رقابت های لیگ آزادگان دو تیم سرخپوشان و سپیدرود در ورزشگاه خانگی تیم سرخپوشان با هم مصاف خواهند داد.

به گزارش ایلنا، سرخپوشان که در این دیدار از امتیاز میزبانی بهره می برد، هفته ی قبل برابر بادران به تساوی دو بر دو رسید و در سه دیدار اخیرش به ترتیب به یک پیروزی، یک شکست و یک تساوی رسیده و در هفته های اخیر روندی سینوسی داشته است.

شاگردان علی نیکبخت تا هفته ی ششم رقابت های لیگ آزادگان به دو برد، دو تساوی، دو شکست و هشت امتیاز رسیده اند و جایگاه دهم جدول رده بندی را در اختیار دارند.

سرخپوشان پاکدشت دو هفته است که در کسب پیروزی ناکام بوده و در دو بازی خانگی اخیر خود نیز نتوانسته برابر حریفان به برد برسد و باید دید در جدال نه چندان آسان برابر سپیدرود قادر خواهد بود این نوار ناکامی را پاره کند یا خیر.

سپیدرود نیز که این روزها شرایط خوبی دارد، در سه هفته ی اخیر به دو پیروزی و یک تساوی رسیده و در دو بازی متوالی نیز موفق به ثبت کلین شیت شده تا نشان دهد می تواند حرف های زیادی در ادامه ی فصل داشته باشد.

شاگردان نظرمحمدی در شش هفته ی قبل لیگ آزادگان به سه پیروزی، دو تساوی و یک شکست رسیده اند و با یازده امتیاز در رده ی هشتم جدول قرار دارند، این در حالی است که اختلاف قرمزپوشان رشتی با صدر جدول تنها سه امتیاز است و این نکته و احتمال صعود چشمگیر این تیم در صورت پیروزی برابر سرخپوشان، انگیزه ی سپیدرود را در جدال با سرخپوشان دو چندان می کند.

 

سپیدرود رشت لیگ دسته اول آزادگان سرخپوشان پاکدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر