کد خبر: 818606 A

در هفته ی هفتم رقابت های لیگ آزادگان، ملوان انزلی در خانه پذیرای گل ریحان می باشد.

به گزارش ایلنا، ملوان علیرغم تغییر مالکیت و آرامش نسبی که پس از مدت ها یافته است، در هفته های اخیر همچنان روی دور ناکامی بوده و هفته ی گذشته نیز با سه گل در خانه ی مس متحمل شکست شد تا نشان دهد برای خروج از بحرانی که در بلند مدت به آن دچار شده، به زمان بیشتری نیاز دارد.

شاگردان احمدزاده در سه دیدار قبل خود به سه شکست رسیدند و در مجموع شش هفته ی قبل، به دو تساوی، چهار شکست و تنها دو امتیاز رسیدند و اکنون در رده ی شانزدهم جدول جای داشته و در زمره ی قعرنشینان قرار دارند.

دیدار خانگی برابر گل ریحان فرصت خوبی برای ملوان جهت شکستن طلسم نبردن و پاره کردن نوار ناکامی خود است، طلسمی که به هفت هفته رسیده و شکستن آن، می تواند بارقه های امید  را در دل انزلی چی ها زنده نگه داشته و ناکامی های طولانی مدت را به دست فراموشی سپرند.

گل ریحان نیز پس از پیروزی پرگل هفته ی قبل برابر داماش، این بار برابر تیمی دیگر از استان گیلان قرار می گیرد و باید دید می تواند برای دومین هفته ی متوالی برابر شمالی ها به موفقیت برسد یا خیر.

گل ریحان در شش هفته ی گذشته به سه تساوی و سه شکست رسیده و با دوازده امتیاز در رده ی ششم جدول قرار دارد.

شاگردان نصرتی در سه دیدار اخیر خود به دو پیروزی و یک تساوی دست یافته اند و با روحیه ای خوب برابر ملوان صف آرایی خواهند کرد، روحیه ای که اگر انگیزه چاشنی آن گردد، می تواند به عنوان قوه ی محرکه ی گل ریحان، موجب غلبه بر ملوان و کسب چهارمین پیروزی این تیم در فصل جاری شود.

ملوان لیگ دسته اول آزادگان گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر