کد خبر: 818474 A

آرش رضاوند:

آرش رضاوند بعد از پیروزی استقلال مقابل گل گهر سیرجان اظهار داشت: خدا را شکر به اولین بردمان رسیدیم.

آرش رضاوند بعد از پیروزی استقلال مقابل گل گهر سیرجان اظهار داشت: خدا را شکر به اولین بردمان رسیدیم. ما می‌دانستیم که این اتفاق می‌افتد. اوایل فصل ما کمی ناهماهنگ بودیم و به تدریج هماهنگ تر می شویم. امیدوارم بتوانیم به کورس مدعیان برگردیم.

وی درباره صحنه پنالتی گل گهر عنوان کرد: من صحنه را ندیدم. باید ببینیم که کارشناسان چه می‌گویند. اگر همه گفتند پنالتی نبوده، پس نبوده است.

هافبک استقلال درباره اشتباهات داوری علیه استقلال گفت: من نمی توانم درباره داوری نظر بدهم. به هر حال این اتفاقات تاثیرگذار است. ما همان دقایق اولیه بازی گل زدیم و روند بازی می توانست طوری پیش برود که ما گل های دوم و سوم را هم بزنیم. همین که بازی به تساوی کشیده شد، باعث شد استرس در ساق بازیکنان باشد.

رضاوند در پاسخ به این سوال که قبول داری استقلال در بازی های قبلی زیباتر بازی می کرد، افزود: نه اینطور نیست. این بازی هم ما پاس زیاد دادیم. تیم حریف 11 نفره در دفاع بود. تیم های بزرگ هم با اینطور سبک بازی حریف به مشکل می خورند. مهم این بود که این بازی را ببریم.

وی درباره اینکه با 2 پیروزی پیاپی فشار از روی شما برداشته شد، گفت: فشار روی تیمی مثل استقلال همیشه هست چون طرفداران زیادی داریم و انتظار از ما بالاست. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

 

استقلال تهران گل گهر سیرجان آرش رضاوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر