کد خبر: 818471 A

سوشا مکانی، گلر تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان پس از کسب پیروزی تیمش مقابل پیکان تهران با نتیجه 3 بر 2 در جمع خبرنگاران حاضر شد و در مورد اولین پیروزی تیمش در رقابت‌ها گفت.

به گزارش ایلنا، سوشا مکانی، گلر تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان پس از کسب پیروزی تیمش مقابل پیکان تهران با نتیجه 3 بر 2 در جمع خبرنگاران حاضر شد و در مورد اولین پیروزی تیمش در رقابت‌ها گفت: قبل از هر چیزی باید این را بگویم که کسی که گل سوم ما را به ثمر رساند، امروز سالگرد پدرش بود. خیلی خوشحالم که او گل برتری ما زده. برای کل بچه‌های تیم خوشحالم و همینطور برای هواداران خیلی خوشحالترم که ما را تنها نگذاشته‌اند. ما باید جواب این اعتماد را به نحو احسن بدهیم و فکر می‌کنم بهترین چیز سه امتیاز بود.

از مکانی در مورد تفاوت‌های لیگ برتر ایران در زمان حضور آخرین بازی او و ملحق شدن دوباره او پرسیده شد که او بیان کرد: من که از کره مریخ نیامدم. من در همین لیگ بازی کردم. هیچ چیزی عوض نشده. پیشرفت که نکردیم،  بدتر هم شدیم. فقط لیگمان حرفه‌ای است و اسمش را داریم. همه چیزمان به هم می‌آید. عیبی ندارد. ما می‌توانیم خودمان را با تمام شرایط وفق دهیم. این تیم ما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

از مکانی در مورد خبرهایی که از تیم‌های نفتی به گوش می‌رسد و اینکه منابع مالی آنها قطع می‌شود، پرسیده شد. او گفت: من تجربه بازی در تیم‌های نفتی را دارم.مثل نفت تهران. با آن امکانات و شرایط، آن تیم الان کجاست. فکر می‌کنم ادامه راه می‌شود نفت آبادان، نفت مسجد و در ادامه پارس جنوبی. فکر می‌کنم اینگونه تیم‌ها از صفحه ورزشی فوتبال محو می‌شوند. فکر نمی‌کنم مسئولان دوست داشته باشند که این اتفاق برای تیم‌های پرطرفدار مثل نفت مسجد سلیمان بیافتد. شما می‌بینید، مردم شهر با این تیم زندگی می‌کنند و با باخت این تیم، همه ناراحتند. با برد نفت، آمار جرم و جنایت پایین می‌آید. می‌توانید استعلام بگیرید. وقتی تیم می‌برد، همه خوشحال می‌شوند. حتی کسی که خلافکار هم هست، با خوشحالی مردم خوشحال می‌شود و آمار جرم پایین می‌آید. فکر می‌کنم هیچ چیزی مثل فوتبال نمی‌تواند شهر مسجد سلیمان را زنده نگه دارد. هر گروهی که بخواهد این خوشی را از مردم بگیرد، آه مردم پشت او خواهد بود.

 

سوشا مکانی نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر