کد خبر: 818457 A

سرمربی تیم گل گهر سیرجان در نشست خبری پس از شکست شاگردانش مقابل استقلال تهران حضور پیدا کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، وینگو بگوویچ در نشست خبری پس از شکست دو بر یک شاگردانش مقابل استقلال تهران در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: چیزی نیست که بگویم. حق ما باخت نبود. وقتی که یک بر یک بودیم یک فرصت خوبی گلزنی را از دست دادند و یک اشتباه بزرگ از سمت دروازه بان ما استقلال گل دوم را زد. بعد از آن هم چند فرصت داشتیم که استفاده کنیم اما نتیجه این شد. از نحوه بازی تیمم راضی هستم.

او ادامه داد: دو روز قبل از بازی تمرینات فشرده داشتیم و متاسفم برای بازیکنانم. تلاش زیادی کردند اما برای شکست استقلال کافی نبود.

او درباره داوری کفت: من معمولا اعتراض و گلایه ندارم . اگر اون صحنه روی بایرامی پنالتی نبود حداقل یک خطا پشت محوطه باید اعلام می‌شد اما حتی خطا هم اعلام نشد. به هر حال این فوتبال است و ما باید رو به جلو حرکت کنیم. من مطمئن هستم که تیمم در بازی‌های آینده نتیجه خوبی می‌گیرد.

بگوویچ در پاسخ خبرنگار سیرجانی مبنی براینکه با نتایج فعلی فرصت استعفای او فرا رسیده گفت: من سوال دارم که چرا این سوال را می‌پرسید؟ خیلی کار ساده ای است. اگر اعتقاد دارند با من ادامه می‌دهند و در غیر این صورت من جدا می‌شوم. خیلی جالب است که رسانه‌های سیرجان این سوال را از من می‌پرسند. من متاسفم. خبرنگاران سیرجان ارزش کاری که ما انجام دادیم را قدر نمی‌دانند.

سرمربی کروات درباره برنامه بازی مقابل استقلال گفت:‌ برنامه ما این شکلی بود که استقلال جلو بکشد و از ضد حملات استفاده کنیم. اینطور چند حمله هم ایجاد کردیم و در د10 دقیقه آخر هم ریسکی بازی کردیم اما کافی نبود.

برنامه شما برای خارج شدن از بحران چیست، بگوویچ در پاسخ به این سوال گفت: من به این موضوع مطمئن هستم. در سال گذشته هم چند بازی نتایج خوبی نگرفتیم اما در پایان فصل با توجه به اعتماد باشگاه به لیگ برتر صعود کردیم. هر سرمربی در فوتبال دنیا باید یک روزی آماده این کار باشد. این پایان دنیا نیست؛ وقتی باشگاه به من اعتقاد نداشته باشد، مشکلی نیست. من یک سرمربی حرفه‌ای هستم و اگر باشگاه این نتیجه برسد که من نمی‌توانم به تیم کمک کنم یک جشن گودبای پارتی خواهیم گرفت. قطعا تحت هر شرایطی با این باشگاه دوست خواهم بود و کسانی که فقط کنار ما بودند می‌دانند که در سه سال گذشته برای صعود به لیگ برتر چه زحمتی کشیدیم. مشکلی نیست و هر اتفاقی بیفتد دوستی من با باشگاه ادامه خواهد داشت و هر کمکی که از دستم بر بیاید انجام خواهم داد.

استقلال تهران نشست خبری گل گهر سیرجان وینگو بگوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر