کد خبر: 818418 A

شهرخودرو خراسان با حضور ستاره‌های سابق سرخ آبی در ورزشگاه امام رضا(ع) میزبان پرسپولیس خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چهارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال دو تیم پرسپولیس و شهرخودرو از ساعت 18:15 در ورزشگاه امام رضا (ع) در شرایطی به مصاف یکدیگر می‌روند که هر دو تیم مدعی قهرمانی هستند.

شهرخودرو دراین دیدار هیچ بازیکن محروم و مصدومی ندارد و این موضوع دست گل محمدی را برای چیدن ترکیب مورد نظر و تعویض بازیکنان باز خواهد گذاشت.

شهرخودرو در این فصل چهار بازیکن کلیدی خود را از تیم‌های پایتخت به خدمت گرفته است. که از این میان مهدی رحمتی‌،فرشاد محمدی مهر و روح الله باقری از استقلال و  سروش رفیعی از پرسپولیس به لیست این تیم اضافه شده‌اند. به همین بهانه نگاه اجمالی به عملکرد این چهار خرید جدید شهرخودرو در تیم های سابقشان خواهیم داشت:

مهدی رحمتی دروازه‌بان باسابقه آبی‌پوشان که در خرداد ماه امسال پس از کش‌و قوس‌های بسیار زیاد در نهایت تصمیم به جدایی ازاین تیم گرفت و برای ادامه ی فعالیت فوتبالیش به شهرخودرو خراسان ملحق شد.

رحمتی با وجود آمادگی بسیار بالا و تجربه کافی با نظر شفر مدتها نیمکت نشینی در استقلال را تحمل کرد. او پس از  حواشی شهرآورد 89 و از دست رفتن پنالتی این تیم توسط فرشید اسماعیلی توسط هواداران باشگاه تحت فشار و انتقاد بسیار زیاد قرار گرفت تا درپس از سال‌ها تصمیم به جدایی ازاستقلال بگیرد.

رحمتی  با پیراهن استقلال بارها تجربه بازی مقابل  پرسپولیس را داشته است اما در دیدار امروز شهرخودرو و پرسپولیس ا وپس از سال‌ها حضور در ترکیب آبی‌ها این بار با پیراهن تیم جدیدش مقابل سرخپوشان قرار خواهد گرفت و بدون شک این دروازه‌بان باتجربه برای دیدار امروز با انگیزه بسیار بالا حضور پیدا خواهد کرد.

مهدی+رحمتی


روح‌الله باقری در لیگ نوزدهم از استقلال به شهرخودرو خراسان ملحق شد تا در بازی امروز با پیراهن جدیدش برابر پرسپولیس به میدان برود از آنجایی که او استقلالی است در بازی امروز مقابل پرسپولیس انگیزه‌ بسیار زیادی برای یک نمایش فوق‌العاده و گلزنی مقابل تیم حریف خواهد داشت.

باقری در اوایل حضورش در استقلال عملکرد بسیار خوبی داشت و در چند بازی موفق به گلزنی و دادن پاس گل هم شد.اما در ادامه او با نظر شفر بیشتربازی‌های تیمش را از روی نیمکت دنبال می‌کرد.

وی توسط استراماچونی سرمربی جدید استقلال در لیست مازاد باشگاه قرار گرفت و به ناچار مجبور به جدایی از جمع آبیپوشان شد. باقری برای ادامه‌ مسیر فوتبالیش به شهرخودرو خراسان پیوست.

این مهاجم 28 ساله برعکس زمان حضورش در استقلال در تیم یحیی گل‌محمدی با زدن دو گل نمایش بسیار خوبی داشته است.وی در چند بازی به دلیل مصدومیت نتوانست برای تیمش به میدان برود تا احتمال حضور او در ترکیب امروز شهرخودرو برابر پرسپولیس بیشتر شود.بدون شک باقری با انگیزه بسیار بالایی در این دیدار حضور پیدا خواهد کرد تا با  گلزنی هم فشار را از روی تیم یحیی گل‌محمدی کم کند و هم بیشتر از همیشه مورد توجه هواداران باشگاه استقلال که اینم روزها در خط حمله به شدت دچار ضعف هستند قرار بگیرد.

01428634


فرشاد محمدی مهر فصل پیش در استقلال فرصت آنچنانی برای حضور در ترکیب اصلی استقلال پیدا نکرد در نهایت او توسط استراماچونی همراه با روح الله باقری در لیست مازاد باشگاه قرار گرفت تا برای ادامه‌ی فعالیت فوتبالیش به شهرخوردو خراسان بپیوندد.

این مدافع در چند بازی ابتدایی شهرخودرو در پست تخصصی‌اش عملکرد بسیار خوبی داشته است و در بازی اول این تیم برابر پیکان موفق شد تا یک پاس گل بدهد.محمدی مهر امروز با توجه به پست حساسش در ترکیب شهرخودرو از مسئولیت بالایی برخوردار خواهد بود.

01428637


سروش رفیعی که فصل پیش با توجه به آمادگی بسیار بالا و عملکرد خوبش در پرسپولیس پس از جدایی برانکو و روی کار آمدن کالدورن به همراه شایان مصلح در لیست مازاد سرخ‌پوشان قرار گرفت در مرداد ماه امسال با عقد قرادادی رسما به شهرخودرو خراسان پیوست.

رفیعی ضمن عملکردی خوب در تیم شهرخودرو انگیزه بسیار بالایی برای بازی امروز مقابل تیم سابقش خواهد داشت و بدون شک او یکی از مهره‌های کلیدی شهرخودرو  در مصاف با پرسپولیس خواهد بود.

photo_۲۰۱۹-۰۸-۰۹_۱۹-۵۷-۳۴


یونس شاکری مهاجم گلزن شهرخودرو امروز در شرایطی مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت که سابقه‌ی برتن کردن پیراهن این تیم را در کارنامه‌اش دارد.

شاکری فصل پیش به همراه امین قاسمی‌نژاد موفق شد با به ثمر رساندن 10 گل در فهرست برترین گلزنان باشگاه قرار بگیرد.

وی در این فصل نیز عملکرد بسیار خوبی داشته و موفق شده تا دو گل برای تیم شهرخودرو به ثمر برساند.شاکری بدون شک در دیدار امروز جزو مهره های کلیدی یحیی در ترکیب شهرخودرو  به حساب می آید.

photo_2018-11-24_22-41-10

 

مهدی رحمتی سروش رفیعی فرشاد محمدی مهر روح الله باقری شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر