کد خبر: 818400 A

پرسپولیس با غیبت چهار ستاره خود در جدال برابر شهرخودرو قرار خواهد گرفت تا کالدرون بار دیگر ترکیب تیمش را با تغییراتی همراه کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سرخ‌ها بعد از شکست مقابل سپاهان و قبل از تعطیلات مسابقات لیگ باید در مشهد مقابل شهرخودرو بازی کنند که به نوعی این آخرین مسابقه دشوار از مقطع ابتدایی فصل است. مقطعی که با قرعه‌ای دشوار و عجیب برای پرسپولیس همراه شد و فعلاً با 3 برد و دو شکست همراه شده است.

در پنج بازی گذشته گابریل کالدرون هر بار حداقل دو تغییر در ترکیب تیمش داشته است و پیش بینی می‌شود این تغییرات در مشهد هم ادامه داشه باشد. البته الان اصلاً مشخص نیست ترکیب اصلی کالدرون همانی است که در تبریز به میدان رفت یا آن تیمی است که در تهران مقابل سپاهان بازی کرد.

کالدرون با از دست دادن شجاع خلیل‌زاده باید یک تغییر در خط دفاع ایجاد کند که احتمالاً سیدجلال حسینی جایگزین شجاع خواهد شد. در خط حمله هم جونیور به احتمال فراوان از ترکیب بیرون خواهد رفت که باید دید مهدی عبدی کنار علیپور در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد یا روستایی فیکس می‌شود.

اما مهم‌ترین معادلات درباره ترکیب اصلی پرسپولیس به خط میانی برمی‌گردد. اینکه آیا بشار بازی خواهد کرد؟ پست امیری و ترابی در این مسابقه کجاست؟ نعمتی به ترکیب برمی‌گردد و اگر برگشت مدافع راست خواهد بود یا هافبک راست؟ آیا احتمال نیمکت نشینی احمد نوراللهی و میدان دادن به ربیع‌خواه در هافبک دفاعی وجود دارد؟ از بین انصاری و نادری کدام یک مدافع چپ خواهند بود؟

اینها پرسش‌هایی است که در فاصله 48 ساعت تا بازی با شهر خودرو هیچ جواب روشنی نمی‌توان برایشان پیدا کرد چرا که کالدرون با تغییراتش رسانه‌ها را کاملاً گیج کرده است.

 

پرسپولیس لیگ برتر کالدرون شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر