کد خبر: 817994 A

یک چالش جالب در بازی با گل ریحان

پنالتی‌زن‌های دوم و سوم استقلال علی کریمی و تبریزی هم در 3بازی اخیر برابر پرسپولیس و گل ریحان پنالتی‌هایشان را ازدست‌داده‌اند

به گزارش ایلنا، در یک سال اخیر تعداد زیادی از بازیکنان استقلال پنالتی خراب کرده‌اند. مهدی قائدی، روح اله باقری، فرشید باقری،محسن کریمی، فرشید اسماعیلی،آیاندا پاتوسی، وریا غفوری، علی کریمی و مرتضی تبریزی بازیکنانی هستند که به‌صورت متوالی برای استقلال پنالتی خراب کرده‌اند. این موضوع باعث شده تا هرکسی جرت نکند پشت ضربه پنالتی بایستد.

همان‌طور که وریا غفوری اعلام کرد شیخ دیاباته پنالتی‌زن اول استقلال است، اما این بازیکن در بازی با گل گهر هم غایب خواهد بود. پنالتی‌زن‌های دوم و سوم یعنی علی کریمی و تبریزی هم در 3بازی اخیر برابر پرسپولیس و گل ریحان پنالتی‌هایشان را ازدست‌داده‌اند و بعید است اگر در بازی مقابل گل گهر پنالتی اتفاق بیافتد دوباره بخواهند پشت توپ قرار بگیرند.

هنوز بازیکنانی چون روزبه چشمی، داریوش شجاعیان، آرش رضاوند، هرویه میلیچ وعلی دشتی هستند که در استقلال پنالتی نزده‌اند و امتحان پس داده نیستند. اما مشخص نیست آن‌ها بخواهند چنین چالشی را تجربه کنند؟ به‌هرحال شاید لازم باشد استراماچونی پنالتی‌زن‌های دوم و سومش را تغییر بدهد!

استقلال مرتضی تبریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر