کد خبر: 817960 A

بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال ایران؛

سردار آزمون و کریم انصاری فرد دو مهاجم ملی پوش شاغل در لیگ های اروپا و آسیا از شرایط مطلوبی در تیم‌هایشان برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دو مهاجم لژیونر فوتبال ایران که در لیگ اروپا و آسیا توپ میزنند پس از عملکرد مناسب به شرایط مطلوبی در تیم هایشان رسیده‌اند. سردار آزمون در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا توانست با زدن یک گل در برتری 3 بر یک تیمش مقابل بنفیکا حضور موثری داشته باشد و کریم انصاری فرد با نمایش قابل قبولش در السیلیه موفق شد تا توجه کارشناسان فوتبال را به خود جلب کند.

برتری زنیت مقابل بنفیکا در شب گلزنی آزمون

در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا زنیت سن پترزبورگ در حضور 81 دقیقه‌ای سردار آزمون مهاجم ایرانی این تیم توانست مقابل بنفیکا به نتیجه 3 بر 1 به پیروزی دست پیدا کند تا زنیت با این برد 4 امتیازی شده و در صدر گروه G قرار بگیرد.

سردار آزمون از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش برابر بنفیکا حضور داشت و موفق شد سومین گل تیم زنیت را نیز به ثمر برساند. سردار یک گل دیگر هم مقابل بنفیکا به ثمر رساند که توسط داور مسابقه مردود اعلام شد. اودر نهایت موفق شد با توجه به عملکرد خوبش نمره 7.9 را دریافت کند.

e420734d-2c27-4b8b-9260-0f6b7f18271c


انصاری فرد یک مهاجم تمام عیار

کریم انصاریفرد مهاجم ایرانی تیم السیلیه موفق شده در 5 بازی اخیر این تیم 3 گل به ثمر برساند همچنین یکی از گل های او توسط داور مردود اعلام شده است. با توجه به درخشش انصاری فرد در لیگ ستارگان قطر کارشناس شبکه الکاس در ویژه برنامه بررسی بازی های هفته پنجم(QSL) ضمن تمجید از این ستاره ایرانی مدعی شد، انصاری فرد مهاجمی است که توانایی‌های بسیار زیادی دارد از جمله هوش او در رهگیری نقطه کور باکس جریمه حریفان و تمام کنندگی فوق العاده که برای هر رقیبی کابوس قلمداد می شود.

90cea972-1d96-48a5-b369-394a4e91fb27

سردار آزمون کریم انصاری فرد زنیت سن پترزبورگ السیلیه قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر