کد خبر: 817903 A

دو تیم تراکتور و پارس جنوبی جم تاکنون چهار بار در چارچوب مسابقات لیگ برتر به مصاف هم رفتند که تراکتور یکبار برنده شده و تیم پارس جنوبی تاکنون نتوانسته مقابل تراکتور به پیروزی دست یابد.

به گزارش ایلنا، به بهانه‌ی بازی دو تیم تراکتور – پارس جنوبی از هفته ششم مسابقات لیگ برتر، تمامی تقابل‌های این دو تیم در لیگ برتر را مرور می‌کنیم.

پارس جنوبی جم از لیگ هفدهم به جمع تیم‌های لیگ برتری اضافه شد و نخستین تقابل این تیم با تراکتور به 21 مهر ماه سال 96 برمی‌گردد که در آن بازی ابتدا پارس جنوبی جم با گل به خودی عارف آقاسی از تراکتور پیش افتاد، اما خیلی زود دقیقه 59 بازی محمد ایران پوریان گل تساوی تیمش را به ثمر رساند و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

بازی برگشت این دو تیم در لیگ هفدهم به میزبانی پارس جنوبی برگزار شد که در آن بازی پارس جنوبی با گل دقیقه دو امید سینگ پیش افتاد و احسان پهلوان نیز دقیقه 63 گل تساوی تراکتور را به ثمر رساند و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

بازی رفت این دو تیم در لیگ هجدهم به میزبانی پارس جنوبی برگزار شد که در آن دیدار تراکتور با گل دقیقه 77 مهدی مهدی‌پور رقیبش را شکست داد.

بازی برگشت این دو تیم 21 اردیبهشت ماه امسال در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد که تراکتور ابتدا با گل دقیقه 22 ایمان سلیمی از رقیبش پیش افتاد که در ادامه روح الله سیف الهی دقیقه 78 از روی نقطه پنالتی گل تساوی پارس را به ثمر رساند تا این بازی نیز با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان برسد.

پارس جنوبی جم تراکتور تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر