کد خبر: 817822 A

به بهانه رویایی جباری با آبی محبوب؛

مجتبی جباری در اولین تجربه مربی‌گری‌اش روی نیمکت گل‌گهر مقابل تیم استقلال قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چهارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم گل‌گهر سیرجان و استقلال تهران جمعه 12 مهر ماه در شرایطی به مصاف یکدیگر می‌روند که چندی پیش مجتبی جباری هافبک باسابقه باشگاه استقلال در اولین تجربه مربیگری‌اش به تیم گل‌گهرسیرجان پیوست.

جباری بدلیل صادر نشدن کارت مربیگری‌اش قادر به همراهی تیم گل‌گهر دربازی‌های لیگ نوزدهم نبود به ناچار تمامی این دیدارها را از روی سکو دنبال می‌کرد.

بر این اساس به دنبال پیگیری باشگاه گلگهر از سازمان لیگ، کارت مربیگری جباری برای حضور روی نیمکت گل‌گهر در هفته ششم لیگ برتر برابر استقلال تهران صادر شده تا او اولین تجربه مربی‌گری‌اش را برابر تیم سابق خود آغاز کرده باشد.

در همین راستا به بهانه اولین تجربه جباری در سمت مربیگری باشگاه گل‌گهر و رویارویی این تیم با استقلال  نگاهی به تمامی تقابل‌های او با پیراهن تیمهای سپاهان و ابومسلم در مصاف با آبی پوشان پایتخت خواهیم داشت:

جباری تاکنون پنج بار با پیراهن تیم‌های سپاهان و ابومسلم جلوی استقلال بازی کرده است که از این بین چهار تقابل با ابومسلم و یک دیدار با سپاهان به میدان رفته است.

ابومسلم در حضور جباری چهارمرتبه با استقلال رو به رو شده است که از این تعداد آبی‌پوشان با 2 برد و 2 تساوی عملکرد بهتری نسبت به این تیم داشته است.جباری در تمامی تقابل‌هایش مقابل استقلال تنها یکبار در هفته بیست‌دوم لیگ چهارم  موفق به زدن 2 گل به این تیم شده است.

photo_۲۰۱۹-۱۰-۰۲_۱۵-۱۰-۴۴

همچنین هافبک پیشین آبی پوشان با پیراهن سپاهان نیز در هفته دوم لیگ سیزدهم تنها یک بار تجربه بازی مقابل تیم  استقلال را داشته که این بازی در نهایت با نتیجه 2 بر 1 و به سود تیم استقلال به پایان رسیده است.

photo_۲۰۱۹-۱۰-۰۲_۱۴-۳۴-۰۷

استقلال مجتبی جباری وینگو بگوویچ گل‌گهر سیرجان استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر