کد خبر: 817438 A

آنتوان گریژمان با اشاره به اینکه وی برای هماهنگ شدن بیشتر با بازیکنان بارسلونا و تبدیل شدن به بهترین نسخه خود، نیاز به زمان بیشتری دارد، از مکالمه برقرار نکردن ستاره آرژانتینی با خود ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش ایلنا، ملی پوش فرانسوی و تازه وارد آبی اناری ها در آستانه دیدار فرداشب این تیم مقابل اینترمیلان در لیگ قهرمانان اروپا در خصوص موضوعات مختلفی از جمله عدم هماهنگی با تیم جدید و همچنین ارتباط برقرار کردن با «لیونل مسی» صحبت کرد.

بازی خاص: بازی های لیگ قهرمانان به خودی خود خاص هستند و این بازی برای من خاص تر است چرا که این اولین بازی من با پیراهن بارسلونا در نیوکمپ و در این تورنمنت است؛ باید کار بزرگی کنیم و به بهترین روش ممکن پیروز میدان شویم.

غیبت ستاره ها: نبودن مسی، «آنسو فاتی»، «لوئیس سوارز» و «عثمان دمبله» همیشه کار را برای ما سخت تر می کند اما برای بردن باید بهترین راه را پیدا کنیم.

هماهنگی با تیم: اگرچه اعتماد به نفس دارم و احساس راحتی می کنم اما باید بیشتر هماهنگ شوم؛ باید پیشرفت کنم و بالاتر از آن روی حرکاتم بیشتر کار کنم؛ به دنبال حلقه گمشده ای هستم تا بهترین نسخه گریژمان را به نمایش بگذارم.

رابطه با مسی: او زیاد اهل حرف زدن نیست و من هم همینطور؛ بنابراین با این شرایط ارتباط برقرار کردن سخت است؛ کمی به او نزدیک شده ام و به طور کلی رابطه ما در مسیر درستی قرار دارد.

آیا بازیکنان بارسلونا نسبت به اتلتیکو مادرید قدرت بیشتری دارند؟ گابی و گودین کمی قدرت داشتند؛ اینجا حرف تعدادی از بازیکنان بیشتر خریدار دارد اما دستورات در نهایت از بالا (ریاست) می رسد.

اعتماد به نفس بارسلونا بازی های لیگ لیونل مسی ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر