کد خبر: 817206 A

اسماعیلی عملکرد بسیار خوبی داشت

سرمربی گل ریحان البرز از عملکرد تیمش در بازی مقابل استقلال دفاع کرد.

محمد نصرتی سرمربی گل ریحان البرز در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شکست مقابل استقلال در جام حذفی باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی خوبی را مقابل استقلال انجام دادیم. فلسفه استراماچونی را می‌دانستیم البته این را بگویم که من کار این مربی را خیلی قبول دارم. تیم ما مستحق شکست در این بازی نبود و فوتبال خوبی را مقابل استقلال به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: ما در طول 90 دقیقه به هیچ عنوان مستحق شکست نبودیم. یک پنالتی باید به سود ما گرفته می‌شد که حتی محسن ترکی هم این مسئله را اذعان داشت. در مورد پنالتی استقلال هم باید بگویم در آن صحنه هم داور اشتباه کرد و حجت صدقی، گلر ما فوق‌العاده کار کرد.

نصرتی در خصوص اخراج خودش از بازی تصریح کرد: من شهامت آن را دارم که بگویم اشتباه کرده‌ام. روی گل دوم استقلال اعتراض کردم و فکر می‌کردم اسماعیلی روی دیوسالار مرتکب خطا شده ‌اما وقتی فیلم بازی را دیدم متوجه اشتباهم شدم و الان هم از کمک‌داور بازی معذرت خواهی می‌کنم.

وی در خصوص رفتن برق ورزشگاه افزود: رفتن برق باعث شد بازیکنان ما از نظر کیفیت افت کنند و استقلال به یک نظم خوبی برسد. باید قبول کنیم که گل ریحان با استقلال قابل قیاس نیست اما این را هم بگویم که بازیکنان ما فوق‌العاده کار کردند.

سرمربی گل ریحان در خصوص اینکه در ورزشگاه این تیم طرفدار نداشت، بیان کرد: جالب‌تر از اینکه ما طرفدار نداشتیم این بود که متاسفانه در شهر خودمان در VIP علیه ما شعار می‌دادند.

نصرتی درباره اینکه کدام بازیکن استقلال در این بازی عملکرد بهتری داشت، افزود: فرشید اسماعیلی عملکرد بسیار خوبی داشت. ما در آنالیز قبل بازی به بازیکنان خودمان گفته بودیم که اسماعیلی از مهره‌های کلیدی استقلال است.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا این تیم شانس صعود به لیگ برتر را دارد یا خیر، گفت: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم و امیدوارم که با حمایت مسئولین این اتفاق بیفتد.

محمد نصرتی گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر