کد خبر: 817177 A

حتی ضربه پنالتی هم به دادشان نرسید

دو مهاجم ناکام استقلال و پرسپولیس در دیدارهای روز گذشته پنالتی‌هایشان را از دست دادند تا انتقادها از عملکردشان به اوج برسد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال و پرسپولیس روز گذشته در جریان دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی موفق شدند با غلبه بر گل‌ریحان و ماشین‌سازی در بازی‌های خارج از خانه خود به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کنند ولی این برتری و این صعود به منزله پایان مشکلات این دو تیم خصوصاً در خط حمله و عملکرد مهاجمان این دو تیم نیست.

سرخابی‌ها هر دو در فصل جاری از یک مهاجم ایرانی و یک مهاجم خارجی بهره می‌برند که تا امروز در امر گلزنی ناکام بوده‌اند. دیاباته که اخیراً دچار مصدومیت شده و در دیدارهای اخیر آبی‌پوشان غایب بوده و در طرف مقابل هم جونیور براندائو عملکرد پرانتقادی در ترکیب پرسپولیس داشته و صدای همه پیشکسوتان باشگاه هم در آمده است ولی موج سنگین انتقادات این روزها علیه دو مهاجم ایرانی سرخابی‌ها یعنی علیپور و تبریزی است که در دیدارهای گذشته تیم‌هایشان هم فرصت‌های زیادی را خراب کرده و هم در امر گلزنی ناکام بوده‌اند که همین امر باعث شده امتیازاتی از این دو تیم گرفته شود.

در دیدارهای روز گذشته هم وجه مشترک دیگری از این دو نفر را شاهد بودیم که در نوع خودش جالب بود. علی علیپور و مرتضی تبریزی فرصت پنالتی را در نیمه دوم برای تیم‌هایشان از دست دادند و این دو ضربه در شرایطی از دست رفت که بازی با نتیجه مساوی در جریان بود و گل شدن هرکدام از این فرصت‌ها می‌توانست کار تیم‌هایشان را برای برتری راحت کند ولی پرسپولیس مجبور شد تا دقیقه 101 برای برتری صبر کند و استقلال هم کارش به وقت‌های اضافه کشیده شد.

2614252

2614323

حالا با وجود اینکه استقلال و پرسپولیس پیروزی‌های شیرینی در جام حذفی کسب کردند، انتقادات از این دو مهاجم به اوج خودش رسیده است و حتی برتری تیم روی عملکرد ضعیف مهاجمان سرخابی‌ها نتوانست سایه بیاندازد و باید دید این روند تا کجا ادامه خواهد داشت.

جام حذفی فوتبال علی علیپور مرتضی تبریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر