کد خبر: 816986 A

کاپیتان گل ریحان البرز

بازیکن تیم گل ریحان گفت: استقلالی ها اگر جام حذفی را هم از دست می دادند دیگر قوز بالای قوز بود اما ما روان و بی استرس بازی می کردیم.

به گزارش ایلنا، محسن حسینی در خصوص باخت گل ریحان به استقلال گفت: به نظر شما کار داور یا کمک داور چیست؟ آنها وقتی خطایی می بینند باید آن را اعلام کنند اما داور خطای لب خط را نگرفت. در کل به بچه های تیم تبریک می گویم که خیلی خوب بازی کردند. استقلالی ها هم می دانند که 120 دقیقه تلاش مضاعف کردند تا بتوانند ما را شکست دهند.

وی افزود: فشار زیادی روی استقلال بود اما ما در آرامش بازی می کردیم. استقلالی ها برد می خواستند چرا که اگر جام حذفی را هم از دست می دادند دیگر قوز بالا قوز می شد.

حسینی خاطرنشان کرد: شرایط بازی به گونه ای پیش رفت که ریتم بازی عوض شد اما همان کاری را کردیم که کادر فنی از ما می خواست. استقلال روان بازی می کرد اما ما هم تله گذاری های خودمان را انجام دادیم. با مسائلی که پیش آمد نتوانستیم برنده شویم.

بازیکن تیم گل ریحان در خصوص عصبانیت محمد نصرتی افزود: به نظر شما او نباید عصبانی باشد؟ این عصبانیت از سمت استان البرز، شهر کرج و بعد ما بازیکنان بود. در دقیقه 86 در محوطه 18 قدم استقلال برای ما پنالتی رخ داد اما داور آن را نگرفت. وقتی هم که به سود استقلال پنالتی گرفتند ما اعتراضی نکردیم و با هنرنمایی دروازه بان مان آن را گرفتیم اما همین مسئله فشار زیادی روی استقلال آورد.

جام حذفی سید محسن حسینی گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر