کد خبر: 816968 A

حسین فرکی گفت: پیروزی نتیجه دلخواهمان بود که خوشبختانه آن را به دست آوردیم. هرچند جام حذفی همیشه با شگفتی همراه بوده اما این نتیجه را پیش بینی می‌کردیم.

به گزارش ایلنا، حسین فرکی پس از پیروزی پیکان مقابل رزکان البرز اظهار داشت: پیروزی نتیجه دلخواهمان بود که خوشبختانه آن را به دست آوردیم. هرچند جام حذفی همیشه با شگفتی همراه بوده اما این نتیجه را پیش بینی می‌کردیم. از ابتدا نسبت به بازی قبل‌مان هفت نفر از بازیکنان‌مان را در ترکیب گذاشتیم که فرصتی را به آن‌ها بدهیم با توجه به اینکه قرعه ما در روز اول با تیم رزکان البرز خورده بود به هر حال مطمئن بودیم که نتیجه مطلوب را خواهیم گرفت و خواستیم شرایط تیم‌مان را برای ادامه لیگ و همچنین ادامه جام حذفی بررسی کنیم و تغییرات‌مان در این دیدار هم به همین دلیل بود.

فرکی ادامه داد: با وجود اینکه زرکان در لیگ دسته دوم بازی می‌کند اما بدلیل قابل احترام و خوش رفتاریشان  به آن ها تبریک می گویم. به هر حال نتیجه این بازی برای ما خیلی خوب بود. بچه‌های ما با پیروزی و با تعداد گل‌های بالا اعتماد به نفس بهتری پیدا می‌کنند. در خط دفاع گل نخوردیم یک بازی هم در لیگ برای ما همین اتفاق افتاد و امیدوارم در ادامه جام حذفی بتوانیم همانطور که هدف گذاری کرده‌ایم مصمم و جدی کار را دنبال کنیم که از این مسیر بتوانیم شانسی برای کسب سهمیه داشته باشیم و همچنین شرایط‌مان را برای ادامه لیگ بهتر کنیم.

سرمربی پیکان افزود: دیدار بعدی‌ما در لیگ برتر جمعه مقابل نفت مسجدسلیمان است که در مجموع این بازی را با همین اهدافی که عنوان کردم انجام خواهیم داد و به امیدوارم به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.

حسین فرکی پیکان رزکان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر