کد خبر: 816965 A

مدافع سرخپوشان پاکدشت؛

مدافع سرخپوشان پاکدشت از داوری‌ها در لیگ یک گلایه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید محمد حسینی مدافع فصل گذشته نفت مسجدسلیمان که در نقل و انتقالات اول فصل به تیم سرخپوشان پاکدشت پیوست، از داوری‌ها در لیگ یک رضایت ندارد و یکی از دلایل عقب ماندن سرخپوشان از کورس صعود را مسئله داوری می‌داند.

حسینی درخصوص شرایط باشگاه سرخپوشان گفت: شرایط تیم ما خوب است. ما در تمام بازی‌ها مقابل حریفانمان برتر هستیم و از برتری 4 گله ما مقابل مس کرمان مشخص است که ما چیزی از حریفان کم نداریم اما داوری واقعا ما را در این هفته‌ها اذیت می‌کند.

مدافع سرخپوشان ادامه داد: در بازی با مس رفسنجان یا حتی بازی این هفته مقابل بادران داور در نتیجه بازی تاثیر مستقیم داشت. فیلم هر دو بازی موجود است و مگر می‌شود از تیمی سر تر باشیم اما داور نگذارد که برنده از بازی خارج شویم! داوری‌ها در لیگ یک مشکوک است و امیدوارم کمیته داوران در این خصوص ورود کند.

وی درخصوص حضورش در لیگ یک گفت: من با فجرسپاسی لیگ یک را تجربه کرده بودم و از این لیگ آگاهی کامل دارم. سطح بازی‌ها و کیفیت بازیکنان بسیار رشد کرده است اما مسئله داوری حتی ضعیف‌تر از سال‌های قبل شده است. به جرات می‌توانم بگویم که اگر داورها بگذارند سرخپوشان در بالای جدول خواهد بود نه در رتبه یازدهم جدول.

حسینی در خصوص بازی هفته آینده مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: سپیدرود را درحال آنالیز هستیم. کادرفنی همانند بازی‌های قبلی در تلاش است تا در این مدت زمانی که داریم، بتوانیم ضمن ریکاوری خوب، به سه امتیاز بازی با سپیدرود دست یابیم و وضعیت خودمان را در جدول بهتر کنیم.

سید محمد حسینی لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان سرخپوشان پاکدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر