کد خبر: 816898 A

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران، جنگندگی بازیکنان را مهم ترین ویژگی تیمش دانست.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری پیش از آغاز مسابقات جام جهانی ژاپن اظهار داشت: در ابتدا خیلی خوشحالم که اینجا هستیم. این آخرین تورنمنت در تقویم مسابقات امسال است. برای ما خیلی سخت است که در 15 روز 11 بازی کنیم و این برای هیچ تیمی آسان نیست.

او در پاسخ به این سوال که آیا تیمش فرصت کافی برای ریکاوری برای حضور در مسابقات جام جهانی را داشته یا خیر، تصریح کرد: خیر. چون امسال تقویم بسیار فشرده ای داشتیم. پس از مسابقات قهرمانی آسیا، فرصتی برای ریکاوری نداشتیم و بلافاصله راهی ژاپن شدیم تا اینجا باشیم. این تورنمنت پس از یک فصل بسیار طولانی برگزار می شود و نمی توانیم بگوییم که این مسابقات، آماده سازی رقابت های انتخابی المپیک خواهد بود. حدود سه ماه تا آن بازی ها فاصله داریم و برنامه ی متفاوتی برای آن رقابت ها خواهیم داشت. چون تنها 10 روز قبل از شروع آن مسابقات می توانیم لژیونرهای خود را در اختیار داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این پرسش که مهم ترین ویژگی تیمش را چه می داند، خاطرنشان کرد: مهم ترین مشخصه ی ما، جنگندگی تیم ماست. همه بازیکنان ما والیبال را به خوبی درک می کنند. شاید در همه شاخص ها کامل نباشیم، اما جنگنده های خوبی هستیم و دفاع کردن را هم خوب بلدیم. تیم ما به خوبی می داند چطور بازی کند و به پیروزی برسد.

تیم ملی والیبال ایگور کولاکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر