کد خبر: 816897 A

خادمی، سرمربی خیبر؛

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد در کنفرانس خبری بعد از بازی با سپاهان اصفهان شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهرداد خادمی سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد در پایان بازی با سپاهان اصفهان در کنفرانس خبری حاضر شده و درخصوص بازی گفت: ما برنامه داشتیم در نیم ساعت اول گل نخوریم و در یک غافلگیری گل خوردیم. هافبک های سپاهان قابل مقایسه با هیچ تیمی نیستند. نیمه دوم خوب شروع کردیم  ولی در یک لحظه تمرکز تیم به هم خورد. ما حاشیه نداشتیم  و این سرمربی  سپاهان بود باعث  حوادث شد

وی افزود: ما تمام فکرمان به بازی های لیگ دو است و خیلی امیدواریم برای صعود. ما با توجه داشته هایمان  برنامه ریزی کردیم و توپ را به حریف دادیم و راه های نفوذ را بستیم ولی تمرکز لازم را نداشتیم. این بازی با بازیهای لیگ دو زمین تا آسمان فرق دارد و سپاهان را با تیمهای لیگ دو نمی‌شود مقایسه کرد.

سرمربی خیبر خرم آباد ادامه داد: آقای قلعه نویی مربی بزرگیست و رفتار و منش خود را دارد و همه او را میشناسیم متاسفانه در این حرکات ما کم آوردیم. مردم ما شریف هستند و ساده. متاسفانه در شهرهای دیگر اتفاقات عجیب و قریب می افتد ولی کسی کاری ندارد. ما مظلوم هستیم.

خادمی در پاسخ به این پرسش که آیا گل اول سپاهان خطا بود یا خیر گفت: امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی  گل خطا بود و همین گل تیم کم تجربه من را تحت تاثیر قرار داد و خیلی برای ما سخت شد.

جام حذفی سپاهان اصفهان خیبر خرم آباد مهرداد خادمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر