کد خبر: 816883 A

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز در کنفرانس خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، داود مهابادی سرمربی فجر شهید سپاسی پس از پیروزی در ضربات پنالتی مقابل فولاد خوزستان در کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت:ابتدا خدارو شکر که امروز مورد لطف و عنایت خداوند قرار گرفتیم و توانستیم دل مردم فارس را شاد کنیم.از همه ی مسئولین ،هواداران و مردم خوب شیراز و اصحاب رسانه و هر کسی که در راه موفقیت فوتبال شیراز قدم بر میدارد تشکر میکنم و امیدوارم از این پیروزی شاد باشند.در اخر هم از زحمات تک تک بازیکنانم در این بازی سخت سپاسگزارم.

مهابادی در خصوص بازی افزود:بازی بسیار سختی بودو جریان بازی بسیار فیزیکی بود.بنظرم ما در نیمه اول روی یک اتفاق گل دوم را دریافت کردیم.تیم حریف از لحاظ مهره و امکانات نسبت به ما در سطح بالاتری قرار داشت ولی با شهامت و از خودگذشتگی بازیکنانم توانستیم این برد شیرین را بدست اوریم.

وی افزود:تیم حریف  با قطع توپ و پاسهای بلند سعی میکرد خط هافبک ما را از بازی خارج کند و روی ضد حمله برنامه ریزی داشتند که ما با تعویض هایی که در نیمه دوم انجام دادیم تغییر تاکتیک دادیم و با دو مهاجم هدف بازی رو ادامه دادیم . سعی کردیم از پرس تیم حریف با توپهای بلند خارج شویم و توانستیم به گل دوم دست یابیم و در نهایت در ضربات پنالتی به مرحله بعد صعود کردیم.

مهابادی تصریح کرد:در جریان بازی هر دو تیم میتوانستند به گل بعدی دست یابند و در دقایقی از بازی حتی مالکیت توپ ما نسبت به حریف بیشتر بود.تیم حریف روی ضربات ایستگاهی خیلی برنامه داشت ولی بازیکنانم با توجه به تمریناتی که انجام داده بودیم توانستند در این بازی سخت سرافراز بیرون بیایند.من به شاگردانم و غیرتشان افتخار میکنم و اعلام میکنم اگر این تیم بیشتر حمایت شود حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

 مهابادی در خصوص زمین حافظیه و انتقال بازیهای خانگی از شهید دستغیب به این ورزشگاه افزود:کیفیت زمین حافظیه به نسبت قبل خیلی بهتر شده است و ما اگر زمین حافظیه خوب باشد بازی میکنیم و مشکلی از این بابت نداریم.

وی در خصوص داوری گفت:روی گل دوم تیم حریف بنظرم روی مدافع ما خطا صورت گرفت ولی در مجموع تیم داوری عملکرد رضایت بخشی داشتند.

جام حذفی فولاد خوزستان داوود مهابادی فجرسپاسی شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر