کد خبر: 816756 A

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی؛

ماشین سازی و پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند که پرسپولیس به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 15 امروز دوشنبه در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز میهمان ماشین‌سازی بود.

بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید و در نیمه دوم هم فرصت‌های دو تیم راهی به دروازه نیافت و در حالی که به نظر می‌رسید با تساوی کار به وقت‌های اضافه برسد در دقیقه 81 بازی داور برای پرسپولیس ضربه پنالتی اعلام کرد که با اعتراض شدید بازیکنان و عوامل کادرفنی تیم میزبان همراه بود و همین موضوع باعث شد بازی برای دقایقی متوقف شده و خطیبی هم از کنار زمین اخراج شد. در نهایت بعد از حدود 8 دقیقه ضربه پنالتی زده شد و حامد لک توانست پنالتی علیپور را دفع کند.

بازی به دلیل اعتراض ماشین‌سازان وقت‌های تلف شده زیادی داشت و در نهایت در دقیقه 101 بازی بود که وحید امیری روی غفلت مدافعان میزبان و روی پاس خوب بشار رسن گل برتری بخش تیمش را به ثمر رساند.

 

داور: کوپال ناظمی/  کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و سعید علی‌نژادیان

داور چهارم: مرتضی منصوریان/ناظر داوری: حیدر شکور

 

گل: وحید امیری (11+90) برای پرسپولیس

ترکیب ماشین‌سازی

حامد لک، محمد مسلمی‌پور، احمدرضا زنده روح، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی، بابک مرادی، شاهین توکلی، علی آل کثیر، محمد سهراب‌نژاد، سیدمحمد خرم الحسینی و ادواردو دوسانتوس

 

ترکیب پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی، محمد نادری، مهدی شیری، محسن ربیع خواه، بشار رسن، مهدی ترابی، وحید امیری، مهدی عبدی و جونیور براندائو.

 

 

پرسپولیس جام حذفی فوتبال ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر