کد خبر: 816736 A

پانزدهمین دوره لیگ جوانان - بزرگسالان زنان؛

رقابت‌های هفته اول لیگ جوانان و بزرگسالان زنان با حضور 15 تیم امروز در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول از مرحله نخست پانزدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان زنان جام کوثر یادواره شهید عصمت پورانوری با حضور 15 تیم صبح امروز دوشنبه 8 مهرماه در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

تیم‌های اسپریچو، فتح صدر البرز، داتیس یزد، روپایی الکترونیکی keen، شوکا لاوین مریوان، فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان ایلام، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو بهار، هیات تکواندو جنوب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان اشتهارد، هیات تکواندو شهرستان نظرآباد، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو هفتگل در این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

نتایج کامل مبارزات هفته اول به شرح ذیل است: 

تیم هیات تکواندو شهرستان اشتهارد 3 – تیم اسپریچو 5 :

 وزن اول (46- کیلوگرم) : 

سمانه لطف اللهی 3 – نگار قدیانی 25

وزن دوم (49- کیلوگرم) : 

فاطمه شعبان نیا یک – سعیده وکیلی صفر

وزن سوم (53- کیلوگرم) : 

آرزو بهرامی 22 – زهرا ملکی 13

وزن چهارم (57- کیلوگرم) : 

حدیثه ایده لوئی 7 – نگین ناصربخت 27

وزن پنجم (62- کیلوگرم) : 

مهتاب کیانی 8 – نرگس میرنوراللهی 13

وزن ششم (67- کیلوگرم) : 

ساحل الله ویردی 5 – هانیه بخشی 26

وزن هفتم (73- کیلوگرم) : 

ریحانه زرینی 20 – صدف امیر 18

وزن هشتم (73+ کیلوگرم) : 

زهرا باقر نیای 3 – شهربانو دامغانی نژاد 31

 

تیم فتح صدر البرز (رتاآ) 7 – تیم شوکا لاوین مریوان یک:

وزن اول (46- کیلوگرم) : 

مریم حاجی علیزاده 14 – اوین فرامرزی 11

وزن دوم (49- کیلوگرم) : 

مریم ملکوتی‌خواه 20 – آزاده یزدانی 8

وزن سوم (53- کیلوگرم) : 

سودابه پورصادقی 8 – اوین پاداشی 2

وزن چهارم (57- کیلوگرم) : 

سارا احدی نیا 31 – سیده اسراء هاشمی 16

وزن پنجم (62- کیلوگرم) : 

فاطمه جعفری 16 – روناک حسین‌زاده 25

وزن ششم (67- کیلوگرم) : 

طیبه پارسا 19 – فاطمه آباد 8

وزن هفتم (73- کیلوگرم) : 

کیمیا همتی 26 – شیما آزاد یک

وزن هشتم (73+ کیلوگرم) : 

زهرا پوراسماعیل 24 – فاطمه امینی 7

 

تیم هیات تکواندو هفتگل 3 – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد 5:

وزن اول (46- کیلوگرم) : 

نگار نری میسا 3 – زهرا سلگی 24

وزن دوم (49- کیلوگرم) : 

سارا خون جام 17 – فاطمه مبارکی 39

وزن سوم (53- کیلوگرم) : 

سارا میزبان 41 – رویا مولا پیری 4

وزن چهارم (57- کیلوگرم) : 

فاطمه معتمدی 22 – زینب محسنی 9

وزن پنجم (62- کیلوگرم) : 

زینب ناسوتی 9 – یاسمن جارستاد 45

وزن ششم (67- کیلوگرم) : 

آیدا معتمدی 16 – آناهیتا محمدی فرد 7

وزن هفتم (73- کیلوگرم) : 

سیده فاطمه هاشم پور 8 – کیمیا طهماسبی 26

وزن هشتم (73+ کیلوگرم) : 

فاطمه اذرمهر 11 – زینب نصیری 33

 

تیم هیات تکواندو استان ایلام 2 – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق 6:

وزن اول (46- کیلوگرم) :

آرزو رحیمی 18 – کیانا بردبار 14

وزن دوم (49- کیلوگرم) :

زهرا سادات قفقازی 2 – زهرا فیض آبادی 18

وزن سوم (53- کیلوگرم) :

حدیث زرگوش نیا 6 – مهدیس مرادپور 10

وزن چهارم (57- کیلوگرم) :

فاطمه مرادی 10 – پریناز چنگی 11

وزن پنجم (62- کیلوگرم) :

نرگس ولی زادیان 4 – شقایق صابونی 24

وزن ششم (67- کیلوگرم) :

سحر مرادی میرعزیزی 18 – سحر حسینی پری 14

وزن هفتم (73- کیلوگرم) :

زهرا تیمورپور 13 – آرام دخت علیایی 36

وزن هفتم (73+ کیلوگرم) :

سمانه بنی آدم 2 – فاطمه رضایی پور 13

تیم هیات تکواندو ورامین صفر – تیم فرمانیه 8: 

وزن اول (46- کیلوگرم) :

محدثه سلطانی 7 – رویا عابدی 63

وزن دوم (49- کیلوگرم) :

فاطمه نیک‌زاد 10 – زهره مدانلو 32

وزن سوم (53- کیلوگرم) :

فاطمه سیری 4 – نگین رشادت زاده 24

وزن چهارم (57- کیلوگرم) :

فاطمه زهرا پیرندستانی 8 – مائده عالی پور 20

وزن پنجم (62- کیلوگرم) :

نیک آئین ضابطی صفر – هانیه شریعتی 20

وزن ششم (67- کیلوگرم) :

مینا حسین زاده 12 – یاسمن محمدی 38

وزن هفتم (73- کیلوگرم) :

فریما امامی 13 – مهسا کاظمی 26

وزن هشتم (73+ کیلوگرم) :

فاطمه فیض‌اللهی 16 – مهدیس خراسانی 38

 

تیم لوازم خانگی کن 7 – تیم هیات تکواندو استان مرکزی یک: 

وزن اول (46- کیلوگرم) : 

غایب – فاطمه کاظمی

وزن دوم (49- کیلوگرم) : 

یاسمن کشاورز – غایب

وزن سوم (53- کیلوگرم) : 

شاپرک نجفی 30 – هانیه قهیه‌ای صفر

وزن چهارم (57- کیلوگرم) : 

زهرا شیدایی 30 – مائده ارسلانی 6

وزن پنجم (62- کیلوگرم) : 

کیمیا علیزاده 15 – پریسا ادراکی 6

وزن ششم (67- کیلوگرم) : 

الهه شیدایی 19 – به آفرین مرید احمدی

وزن هفتم (73- کیلوگرم) : 

غزل مهدوی – غایب

وزن هشتم (73+ کیلوگرم) : 

آتوسا پروین – غایب

 

تیم داتیس یزد 5 – تیم هیات تکواندو بهار 3 :

وزن اول (46- کیلوگرم) :

سوگند پورمرات 49 – رقیه محمودی 28

وزن دوم (49- کیلوگرم) :

زینب دهقان بنادکی 22 – فاطمه محمدی یک

وزن سوم (53- کیلوگرم) :

کیانا احمدی 17 – حدیثه نیازی فرد 10

وزن چهارم (57- کیلوگرم) : 

آرمینا احمدی 24 – زهرا جنتی صفر

وزن پنجم (62- کیلوگرم) :

نیلوفر محمودی 17 – زهرا خبازی 6

وزن ششم (67- کیلوگرم) :

نگین عدالت نیا 17 – مهدیه محمدظاهری 13

وزن هفتم (73- کیلوگرم) :

فاطمه کرمی 22 – زینب اسدی 28

وزن هشتم (73+ کیلوگرم) :

غایب – آرزو قاسملو

فدراسیون تکواندو ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر