کد خبر: 816579 A

یک شانزدهم نهایی جام حذفی

استقلال تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی امروز میهمان گل ریحان البرز خواهد بود.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران با گذشت 5 هفته از مسابقات لیگ برتر به سه تساوی و دو شکست دست پیدا کرده و با ورود تیم‌های لیگ برتر به جام حذفی از سری مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی امروز گل ریحان البرز را پیش روی خود می‌بیند. 

تیم آندره آ استراماچونی که در حال حاضر وضعیت مناسبی در جدول رده بندی لیگ برتر ندارد به عنوان قهرمان دو فصل گذشته رقابت‌های جام حذفی به خوبی می‌داند برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا مسیر هیجان انگیزی را پیش رو دارد.

اگرچه مسابقات مرحله حذفی فرصت خوبی برای میدان دادن به بازیکنانی است که تا به امروز فرصت کمتری برای حضور در ترکیب اصلی را پیدا کرده‌اند اما پیش بینی می‌شود سرمربی ایتالیایی که در موقعیت سختی به واسطه نتایج لیگ برتر قرار گرفته، با ترکیب اصلی مقابل گل ریحان قرار بگیرد.

پس از مصدومیت باقری، دیاباته و محسن کریمی، وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان مصدوم جدید استقلال تهران است که در تمرین روز گذشته به علت آسیب دیدگی از ناحیه کشاله در تمرینات غایب بود و قطعا به بازی امروز نمی‌رسد.

سید حسین حسینی دیگر مصدوم تیم استقلال تهران بود که پس از بازی مقابل ذوب آهن اصفهان از ناحیه مچ دست آسیب دید و پیش بینی می‌شد با غیبت او فرصت به حسین پورحمیدی برسد تا در ترکیب حاضر شود اما حضور سنگربان ملی پوش در تمرین عصر روز گذشته و پشت سر گذاشتن برنامه‌های تمرینی نشان داد که او در غیاب غفوری امروز با بازوبند کاپیتانی در ترکیب اصلی خواهد بود.

استراماچونی که عقیده دارد با توجه به کمبودهای موجود در استقلال فلسفه‌اش را تغییر نمی‌دهد، بعد از دربی و بازی با تیم علیرضا منصوریان امروز برای سومین بار با ترکیب 2-5-3 تیمش را روانه میدان خواهد کرد. محمد دانشگر، سیاوش یزدانی و روزبه چشمی سه بازیکنی هستند که به عنوان مدافع در ترکیب قرار می‌گیرند. در خط میانی با غیبت غفوری، غلامی که سابقه حضور در پست دفاع راست را در کارنامه دارد جایگزین او خواهد بود. 

مسعود ریگی، علی کریمی، داریوش شجاعیان و علی دشتی 4 هافبکی هستند که خط میانی را تکمیل می‌کنند. در بازی گذشته رضاوند در ترکیب اصلی حضور داشت و دشتی جایگزین او شده بود. امروز با نیمکت نشینی رضاوند دشتی به ترکیب ثابت برمی‌گردد.

حضور سجاد آقایی در تمرین جوانان استقلال، مصدومیت دیاباته و کریمی در هفته‌های گذشته استراماچونی را مجاب می‌کند تا تصمیم دیگری به غیر استفاده از مرتضی تبریزی و مهدی قائدی در خط حمله نداشته باشد.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل ریحان به شرح زیر است:

سید حسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، علی کریمی، مسعود ریگی، داریوش شجاعیان، علی دشتی، مهدی قائدی و مرتضی تبریزی

استقلال تهران ترکیب احتمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر