کد خبر: 816389 A

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: زمان خوبی دروازه گل گهر را باز کردیم زیرا زمانی برای گل گهر نبود تا این گل را جبران کند.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل گل گهر سیرجان در نشست خبری گفت: بخاطر روز گذشته که در نشست خبری غایب بودم عذرخواهی می‌کنم ساعت یازده شب به سیرجان رسیدم. نیمه اول بازی صاحب توپ و میدان بودیم اما در نیمه دوم می‌دانستیم تیم میزبان تهاجمی‌تر بازی می‌کند و خدا را شکر با تغییراتی که داشتیم در یکی از ضد حملات‌مان به گل برسیم. خوب زمانی گل زدیم زیرا زمانی برای گل گهر نبود تا این گل را جبران کند. 

وی افزود: 80 درصد ترکیب تیم تغییر داشت و فقط یکی دو بازیکن از بازی‌های قبل امروز بازی کردند که نشان می‌دهد تیم خوبی را جمع و جور کرد‌ه‌ایم.

وی افزود: 90 -80 درصد تیم تغییر کرده بود. بازیکنان جایگزین فوق العاده کار کردند. به مجموعه گل گهر هم تبریک می‌گویم ورزشگاه خوبی ساخته است. باید قدردان چنین باشگاه‌هایی باشیم که چنین امکاناتی ایجاد می‌کنند. باشگاه‌های بدون امکانات مشکلات زیادی دارند.

تارتار در مورد اینکه تیمش پدیده لیگ برتر شده گفت: بازیکنان ما بدون هیچ دریافتی بازی کردند و با باشگاه صحبت کرده‌ایم و اگر این شرایط باشد از تیم جدا می‌شوم زیرا تمام این بازیکنان به اعتبار خود ما و مردم شجاع و دلیر استان آمد‌اند اما همه آنها خانواده‌دار هستند و باشگاه باید فکر اساسی بکند. وزیر محترم نفت هم باید فکر اساسی بکند و از همه بازیکنانم ممنون هستم. امیدوارم مسئولان به خودشان بیایند آن تیم هم متعلق به استان خوزستان است. شنیده ام تیم صنعت نفت آبادان هم شرایط سختی دارد.مردم مسجدسلیمان با شرایط سختی زندگی می کنند. امیدوارم وزیر نفت فکر اساسی برای این باشگاه ها بکند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه  امکان داشت سوشا مکانی در ضربات پنالتی به میدان بیاید،  گفت: با همکارانم قبل از بازی چنین برنامه ای داشتیم اما دروازه بان دیگرمان حبیب فره عباسی هم خوب بود و این شانس پنالتی ها را به خود دروازه بانی که امروز بازی کرده بود می‌دادم زیرا با روحیه کار می‌کرد.

مهدی تارتار نفت مسجدسلیمان گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر