کد خبر: 816368 A

به دلیل فحاشی به داور؛

شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو میزبان رئال مادرید بود و در پایان ۲ تیم به تساوی صفر بر صفر رسیدند.

به گزارش ایلنا، سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، شب گذشته در بازی برابر اتلتیکو نمایش درخشانی داشت، اما در انتهای بازی از سوی اتلتیکو به این متهم شد که به کمک داور فحاشی کرده است. اواخر نیمه اول دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو با اصرار از داور می‌خواست تا راموس را اخراج کند چرا که به زعم او راموس به کمک داور توهین کرده بود. اتفاقی که البته رخ نداد و حتی در پایان مسابقه نه داور و نه کمک داور و داور چهارم چنین چیزی را گزارش نکردند. احتمال اینکه ناظر داوری نیز چنین اتفاقی را گزارش کند، بعید به نظر می‌رسد.

البته در حال حاضر ۲ گزینه برای اتلتیکو وجود دارد. اولی شکایت از سرخیو راموس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا است و دومی اینکه چنین کمیته‌ای خودش اقدام کند که تا الان چنین چیزی سابقه نداشته است.

اتلتیکو به نظر قصد شکایت از راموس را دارد و اگر فحاشی راموس در کمیته انضباطی ثابت شود (چیزی که در تصاویر تلویزیونی مشهود است) کاپیتان رئال ممکن است بین ۴ تا ۱۲ جلسه محروم شود که قطعا اتفاق بزرگ برای رئال خواهد بود.

آوریل گذشته و در جریان دیدار بارسا و اتلتیکو در نوکمپ، دیگو کاستا به دلیلی مشابه هشت جلسه از همراهی اتلتیکو محروم شد.

رئال مادرید سرخیو راموس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر